Майката на Азис закъса за пари
Майката на Азис- Гергина Илиева, дава под наем леглото му. Известната гледачка пусна обява в популярен сайт за имоти, че приема квартиранти в дома им в Костинброд. „Предлагам квартира в гр. Костинброд. 3 стаи с по 3 легла с отделни санитарни помещения. Отопление с парно. Интернет и кабелна. Подходящи за работни бригади", пише в обявата.
В последните години майката на фолк певеца обикаляше страната със сестрите си, където правеха предсказания на желаещите, но работата им секна след смъртта на най-голямата от трите сестри Стефка и прочутата им майка - баба Станка.
Едва започнали отново работа, дойде обявяването на извънредно положение. Пандемията спря срещите им с нуждаещите се от тях. За да запълнят бюджета се наложи да пуснат свободни стаи в къщата си под наем.
Азис също не може да им помага финансово заради това, че не прави концерти и не изкарва пари, пише „Телеграф“.
Бургазлия призна за афера в Руен, съпругата му го разкри
Как да запазим паметта си с възрастта - съвети срещу когнитивен спад и деменция
Какво правеше тази чаша на масата на Мария Цънцарова
20 години любов: Как случайната среща на Мат Деймън и Лусиана Баросо се превърна в най-стабилния брак в Холивуд
Това са тайните синове на Путин
Въвеждат нови правила по кафетата в Турция
Почина известна писателка
Не съм терорист, оплака се германският принц Хайнрих XIII Ройс
Защо пъстървата е една от най-полезните риби на трапезата ни
Пробив: Комета може да е донесла живот на Земята! Учени откриха уникални градивни елементи
Учени с плашеща информация за ледник в Антарктида
Бургас се включи в антиправителствения протест

иначе нямаше да висиш в този сайт.....бах та в олигофрена......
Не знам какво да мисля