×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пакистан обяви официално, че е атакувал афганистанската столица Кабул и Кандахар
  • Чехия отказва да увеличи разходите си за отбрана до искането на НАТО
  • Стачки в обществения транспорт в почти цяла Германия
  • Зелената партия на Англия и Уелс спечели частичните парламентарни избори
  • Автомобили осъмнаха с нарязани гуми в столичния квартал „Овча купел”
  • Времето в планините е подходящо за туризъм
  • Шестима служебни министри на първи парламентарен контрол
  • Здравната каса вече покрива напълно 11 лекарства за деца до 7 години
  • Жители на столичен квартал осъмнаха със заплашителни бележки по колите си
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Георги Марков: Не трябва много да се стои в Европарламента, прихваща се джендърство и хомосексуализъм


05 Декември 2020, Събота, 16:16 ч.
Автор: Флагман.БГ

От сутрин до вечер 14 години слуша за джендър идеология, за гей бракове, за хомосексуални, бисексуални, трисексуални, многосексуални, транссексуални. Ми той се зарази, то прихваща, смята Георги Марков

 

Бившият конституционен съдия и настоящ депутат от ГЕРБ Георги Марков даде поредното си твърде забележително интервю в предаването на Георги Любенов по БНТ. В него той нарече Европейския парламент "Джендърпарламент" и обясни случката с унгарския евродепутат консерватор Йожеф Сайер, хванат с канабис на гей парти, с това, че "с каквито се събереш, такъв ставаш".

Той обясни еволюцията на унареца от партията на Виктор Орбан, чийто голям фен е Марков, с това, че прекалено дълго време вече е евродепутат, а там от сутрин до мрак облъчвали с джендър идеология, пише Offnews.bg.

"На Сайер 14 години му се е надула главата и рекъл да опита. То това е голямо изкушение. С каквито се събереш, такъв си ставаш. Джендър парламент, Европарламент", каза Марков.

Ето и текста на част от разговора с него в ефира на обществената телевизия БНТ:

Георги Любенов: Унгария стана център на скандал заради евродепутата Йозеф Сайер, член на Фидес, партията на Орбан. Как си го обяснявате, г-н Марков? Депутат, известен с хомофобската си реторика, как така практикува тия работи в бардак в Брюксел?

Георги Марков: Страхотно ти благодаря за този въпрос. Йожеф Сайер е от основателите на Фидес от 1988 г. Той е юрист, малко по-голям от Виктор. Той е един от хората, които правят партията Фидес. Женен и с голямо дете. Жена му не е коя да е. Тя в момента е конституционен съдия в Унгария. Това е грешка на Виктор Орбан и се надявам да си я поправи. Не трябва дълго да престояват в Брюксел евродепутатите. Сайер е от 2006 г. (член на Европейския парламент) и този човечец се зарази. От сутрин до вечер 14 години слуша за джендър идеология, за гей бракове, за хомосексуални, бисексуални, трисексуални, многосексуални, транссексуални. Ми той се зарази, то прихваща. Затова - в Брюксел евродепутатите - по един мандат. Приятел ми каза, че вече в кафенето на Европарламента са се чифтосали по двама. Зарази се човекът от джендър идеологията.

Георги Любенов: Вижте какъв извод правите, г-н Марков, ако не беше той евродепутат и особено по-дълго време, нямаше да е... Значи като станеш евродепутат, казвате, там нещо става, така ли?

Георги Марков: Ама, приятел, ти нима не чу с какво почна сесията след изборите за Европарламента? Точно с Истанбулската конвенция. С какво завърши, бе, приятелче? Основното им лого на последното заседание беше македонско малцинство в България и отново джендър идеологията, гей браковете, пансексуалните и многосексуалните. На Сайер 14 години му се е надула главата и рекъл да опита. То това е голямо изкушение. С каквито се събереш, такъв си ставаш. Джендър парламент, Европарламент.

Георги Любенов: Имате ли страхове, че унгарецът няма да е единственият?

Георги Марков: Ами да, те са били 25 евродепутати (б.р. само двама от останалите участници в купона са имали дипломатически паспорти), засега само той е казал. Човекът си хвърли оставката. Даже беше почетен гражданин на родния си град Шопрон - и това го сложи настрана. Даде си оставката отвсякъде. Много се изложи човекът".


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Флагман.БГ Топ 3 мъжкарски спортове Топ 3 мъжкарски спортове 27/02/2026, Петък 18:18 0
9
Коментара по темата
9.
до 6
08.12.2020 11:38:07
0
0
Даже и ще свири..
8.
аси
08.12.2020 11:37:22
0
0
Много удобно очравдание си намериха управляващите, ако ги уличат в педерастия - ЕС им е виновен. Те сигурно затова са такива фенове на Евро интеграцията. Оня Джамбазки и той защо ли толкова се натискаше да отиде в Брюксел..
7.
Сигурно още не е наясно със себе си
07.12.2020 09:33:24
0
3
Педалите се осъзнават там. Марков сигурно от това се страхува
6.
Жалкар
06.12.2020 00:08:46
0
2
Този, ако утре го изберат за евродепутат, никак няма да се откаже и ще запее друга песен.
5.
Koko
05.12.2020 20:14:52
0
7
Марков не съм чул андрей слабаков да се е оплакъл от обкръжението като български мачо да напусне това свърталище на гейове какво ли неправят хората за пари що никой не е казал с този нема да стоя на една маса нема такива
4.
Кузов от Атака.
05.12.2020 18:17:40
1
7
Ами аз бях в българският парламент и не се засякох с Филип Димитров, но пак ме осъдиха за педофилия. Лапах чушлетата на малки ромчета и някои други неща правех,но щом казва агента на ДС с псевдоним "хлапето", значи европарламента е виновен.
3.
:) :) :)
05.12.2020 18:03:04
4
2
Ха, ха, ами прав е
2.
ХХ
05.12.2020 17:22:27
1
8
А интервюиращият го Георги Любенов също е от тези индивиди.
1.
Глупостта - пример за безкрайност
05.12.2020 16:45:30
3
11
Не стойте дълго в близост до г-н Георги Марков, защото може да прихванете простотия и патологична глупост. Аз се чудех защо в нашия парламент, който влезе и да не е бил преди това, бързо става корумпиран, нахален и прост, а то - защото прихващали тези "качества" един от друг.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще бъде ли ремонтиран един от най-натоварените подлези в Бургас Ще бъде ли ремонтиран един от най-натоварените подлези в Бургас Съоръжението свързва ЦГЧ с ж.к. „Възраждане“ и ежедневно се използва от стотици пешеходци БДЖ вдигна цените с 40 % след приемането на еврото БДЖ вдигна цените с 40 % след приемането на еврото С идването на еврото се появиха и нови тарифи за железопътния превозвач Енергийният министър за шока със сметките за ток: Причината е в повреди и в студа Енергийният министър за шока със сметките за ток: Причината е в повреди и в студа Ако сте подали жалба, трябва да месец да направят проверка и ако изтече срокът за плащане, няма да ви го спрат, обясни той Какво се случва? Бум на отровени котки в Бургас Какво се случва? Бум на отровени котки в Бургас Въпросът е кой и защо трови кастрирани и социални животни, които не пречат на никого, питат от зоозащитните организации Бургас посреща пролетния март с автентичен творчески празник (ВИДЕО) Бургас посреща пролетния март с автентичен творчески празник (ВИДЕО) В рамките на събитието прозвучаха обичани народни песни и бяха представени легенди от българската традиция, които пазят историческата и духовната памет Бивш футболист на Етър получи присъда за наркоразпространение  Бивш футболист на Етър получи присъда за наркоразпространение  Съдът във Великобритания осъди Димитър Стилиянов на две години и девет месеца затвор след признание за вина Изписване на бебе – как да се подготвим Изписване на бебе – как да се подготвим Пълен списък с дрехи, аксесоари и практични съвети за спокоен старт у дома В три областни дирекции на МВР вече има нови ръководители В три областни дирекции на МВР вече има нови ръководители Шефът на областната дирекция в София е преназначен Бургас чества Тодоровден с впечатляващи надскачания Бургас чества Тодоровден с впечатляващи надскачания Спорт и традиция се срещат край езерото Последна условна присъда за смърт на пътя? Ангел от Карнобатско се размина със затвора, след като уби човек Последна условна присъда за смърт на пътя? Ангел от Карнобатско се размина със затвора, след като уби човек Младежът от Екзарх Антимово е шофирал с 22 км над максимално допустимата скорост, помел е 41-годишен шофьор от Бургас и го е убил на пътя 
Ултралуксозно BMW i7 поевтиня със 70 000 евро само за 12 месеца Ултралуксозно BMW i7 поевтиня със 70 000 евро само за 12 месеца Лимузината е натъпкана с екстри и е изминала едва 27 597 километра Украински банкер загина след падане от прозорец в Италия, синът вкарал баща си в капана Украински банкер загина след падане от прозорец в Италия, синът вкарал баща си в капана Накарали жертвата да преведе 250 000 евро в криптовалута Русия забранява филмите без традиционни ценности Русия забранява филмите без традиционни ценности Нови закон, подписан от Путин, ще допуска в страната само патриотични ленти, възхваляващи крепкото семейство и историческата памет  Испания отказа да вкара в затвора мигрант, изнасилил непълнолетна Испания отказа да вкара в затвора мигрант, изнасилил непълнолетна Съдът му отреди само два месеца общественополезен труд  Полети от Летище Бургас 2026: директни и сезонни маршрути (април – октомври) Полети от Летище Бургас 2026: директни и сезонни маршрути (април – октомври) Вижте пълната летателна програма Нови ограничения за жените в Афганистан налагат талибаните  Нови ограничения за жените в Афганистан налагат талибаните  Указът предвижда и възможност за лишаване от свобода на жени, които посещават често свои роднини без разрешение от съпруга си     Марк Зукърбърг купи имение в Маями за около 150 милиона долара Марк Зукърбърг купи имение в Маями за около 150 милиона долара Изпълнителен директор на Meta се установява в Indian Creek Island сред нарастваща миграция на технологични милиардери към Флорида Еротичен инфлуенсър отрече да е свързана със смъртта на Ел Менчо Еротичен инфлуенсър отрече да е свързана със смъртта на Ел Менчо Сексапилната моделка Мария Хулиса, известна като "Бейзболното Барби", обяви, че ще търси правна отговорност за разпространените твърдения Изкуственият интелект създава дигитални копия на починали хора Изкуственият интелект създава дигитални копия на починали хора Технологиите позволяват разговори с виртуални версии на близки, но специалисти предупреждават за психологически и морални рискове Женски скандал в метрото на Техеран: Изхвърлиха поддръжничка на режима (Видео) Женски скандал в метрото на Техеран: Изхвърлиха поддръжничка на режима (Видео) Настроенията срещу ислямската власт се засилват на фона на все по-вероятната война срещу Иран 
Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Кабинетът „Гюров“ е създаден, за да даде пълен комфорт на Румен Радев. Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какъв подарък искаш за рожденния си ден?
- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от третия етаж...
Виц на деня Виц на деня В чата:
- Как да те позная?
- Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 55...
- Добре, аз съм със светло яке, ще нося кантар и рулетка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Най-опасната форма на слепота е да вярваш, че твоята перспектива е единствена реалност.." Ницше
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори