×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Държавата пусна на е-търг голям апартамент в центъра на Бургас до Морската градина


Държавата пусна на е-търг голям апартамент в центъра на Бургас до Морската градина
Това показва Google/maps за адрес ул. "Софроний" 12 в Бургас
05 Декември 2020, Събота, 13:25 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Началната тръжна цена е 143 183 лв. без ДДС, площта на жилището е 104,34 кв. м

Държавата се опитва да приватизира апартамент в центъра на Бургас. Това става ясно от обява в Електронната платформа на Агенцията за публичните предприятия и контрол. Тя от една година се ползва за лесно и прозрачно провеждане на търгове за продажба на имоти от държавните институции.

В конкретния случай областният управител на Бургас на 21 октомври е пуснал за продажба апартамент ведно с избено помещение с площ 104,34 кв. м. Жилището се намира на ул. „Софроний“ 12. Мястото изглежда доста апетитно – улицата е първа успоредна на главната „Алеко Богориди“. Имотът е на метри и от друга основна артерия в центъра – ул. „Цар Симеон I”. Морската градина е на разстояние само около 200 метра. 

Началната тръжна цена е 143 183 лв. без ДДС. За участие се изисква депозит от 3000 лв. без ДДС.

Към момента обаче кандидати няма, показва справката в Електронната платформа.

Ако такива се появят и са няколко, те ще може да се състезават при стъпка на наддаване 1000 лв.

 




В категории: Бургас


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
8
Коментара
Емел МАХМУД Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна 19/04/2026, Неделя 22:53 0
8
Коментара по темата
8.
Клиент от Бургас
07.12.2020 23:10:10
1
2
ЗАЩО ДА КУПУВАМ В БУРГАС КАТО МОГА ДА КУПЯ В СОФИЯ
7.
РЪЖдив пирON
05.12.2020 18:53:33
0
5
Няма пликове. Търга е електронен. Къщата е паметник на културата, да се чете- на глупостта. Сам 1 пирон не можеш да забиеш
6.
Роко
05.12.2020 18:38:03
3
5
Изобщо не гледайте началната цена, тя не означава нищо. Като почне да се наддава и всеки да дава пликовете с оферти нещата са съвсем други. Никъв шанс някой да го вземе тва под 300 000 лв. Евентуално ако се даде някой плик отделно под масата за 50 бона може да го вземеш имота и за 250 000 но ще ти е гарантирано. Тея които наддават на сляпо са балъци за жалост.
5.
Ф
05.12.2020 18:26:42
2
5
Цената като на двустаен панел и никои няма интерес Това означава че имотният пазар се срина
4.
ежко
05.12.2020 15:41:32
2
6
Напълно необосновани "преимущества".
Човек, който няма да пере пари, а има достатъчно, няма да зарови такава сума в порутина. Гмеж! Без гараж! Без лично пространство! Без никаква изгода! Продават се много по-добри апартаменти и къщи, които ще му излязат по-евтино и смислено за ползване в следващите 30 години.
3.
това ако е информация
05.12.2020 15:29:20
0
14
здраве му кажи.Чия собственост е апартаментът,защо е на търг,как така държавата го пуска на търг-не че ще го купувам,ама това не е никаква информация.Търгове има постоянно,с какво този е по-различен?
2.
Все едни и същи схеми и още минават
05.12.2020 14:10:40
4
24
Тоя имот струва над 380 хил.лв по реална оценка. А най-вероятно няма желаещи, за да му намалят цената под 100 хил.лв
1.
Ясно
05.12.2020 14:03:21
0
49
Защо не проверите, кой е спечелил последните търгове на областната управа? Да видим един случаен човек дали ще откриете.Баща на зам.министър, общински служители от Несебър и т.н.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС ГЕРБ имат 14,43 %, а ПП-ДБ – 11,12 % Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ ГЕРБ вкарват трима, а осмият в листата Атанас Пъчков засега пренарежда листата  Румен Радев може да спечели 140 депутатски мандата Румен Радев може да спечели 140 депутатски мандата "Възраждане" вероятно ще паднат под бариерата след приемането на гласовете от чужбина Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място Резултатът може да се вдигне още повече, ако "Възраждане" изпадне от парламента  Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Следват БСП – 6,49 %, БСП  - 5,19 %, МЕЧ – 3,9 %, ПП-ДБ – 3,9 %, „Възраждане“ – 3,25 % "Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново "Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново Формацията на Румен Радев е с 48,55 % в странджанската община Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба Според данни от "Мяра" БСП няма да е част от следващото НС Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина „Възраждане“ може да падне под бариерата заради масовия вот извън страната Победителят в изборите Румен Радев изненадващо се появи със съпругата си Деси Радева Победителят в изборите Румен Радев изненадващо се появи със съпругата си Деси Радева В последните три месеца, самата Деси няколко пъти даде подобни индикации със странните си постове и коментари в социалните мрежи Румен Радев спечели убедително изборите, вкарва 6 от Бургас в следващото НС Румен Радев спечели убедително изборите, вкарва 6 от Бургас в следващото НС ГЕРБ печелят три мандата, ПП-ДБ - двама 
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Властите подозират опит за изнудване, изтеглят партиди и в Чехия, и в Словакия Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Диагнозите на алкохолна зависимост скачат с 30% за една година Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Великобритания излезе от общността окончателно през 2020 година Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Обединените арабски емирства са в криза, след като бяха отменени близо 20 000 полета
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори