Повалената от COVID-19 Йоана Буковска: Нито се подобрявам, нито се влошавам!
Актрисата има множество симптоми на заболяването
Без подобрение е състоянието на Йоана Буковска, която цяла седмица се бори с коронавируса, предава HotArena.
Актрисата има множество симптоми на заболяването. Всичко започва със загуба на обоняние, след това се появява запушен нос, болки в мускулите и силно главоболие. "Още съм болна. Не се влошавам, но не се и подобрявам. За радост заболяването не върви тежко при мен", разкри пред „България Днес“ Буковска. Тя е изолирана в дома си заедно с мъжа и децата й, които са втори клас и учат дистанционно.
Буковска беше една от първите, които скочиха срещу затварянето на театрите по времето на първата вълна на covid-19 през пролетта. Сега Йоана е радостна, че само салоните са отворени за публични събития.
Наскоро актрисата създаде кратък образователен филм "Тръгваме на училище, вирусът - не". Буковска е режисьор и участва във видеото. „Направихме филм не за вируса COVID-19, а изобщо за вирусите, споделя Буковска.
Ексминистър взриви скенерите на летището: Светна като радиоактивен пред Гранична полиция!
Всеки втори от първите проверени камиони на „Тракия“ със скъсани гуми
Страхът на Томас Тухел уби мечтата на Англия: Пресата на Острова съсипа селекционера за катастрофалния обрат
Остават два дни до MAX FIGHT 66: Бургас очаква грандиозна бойна галавечер, а официалният кантар е утре пред Общината
Изненада! Ива Митева е изборът за четвърти зам.-министър на транспорта
НСИ отчете нещо невиждано от месеци, цените най-после тръгнаха надолу
Безсънна нощ на Острова: Британските медии съсипаха Меси и компания заради "мръсна война"
Челси разгневи собствените си фенове: Изтри пост за героя на Аржентина срещу Англия
Огромен пожар изпепели склад, огнеборци водиха епична битка с пламъците в индустриалната зона
Политически скандал разтърси Мондиала: Аржентина заплашена от глоба заради Фолкландите
Голямата лъжа със сроковете на годност: Изхвърляме тонове храна заради една огромна измама
