Нека настроението ви бъде цветно като новите чадъри на „Богориди“!
Община Бургас използва възможността в навечерието на декемврийските празници да благодари на всички свои партньори в проекта БулевАрт – Мрежа на сетивата
Да, има ги и на други места по света. Но новите, които сме поставили по бул. „Алеко Богориди“, не са просто закупени и окачени чадъри, а изрисувани с желание и въображение, което ги превръща в предмети на изкуството. Целта е съвсем простичка – да извикат усмивка на лицето ви.
Община Бургас използва възможността в навечерието на декемврийските празници да благодари на всички свои партньори в проекта БулевАрт – Мрежа на сетивата. Това са собственици на заведения, галерии, свободни артисти и неправителствени организации. Благодарим ви, че заедно успяваме да направим Бургас по-интересен и вълнуващ. Продължаваме заедно след карантината!
Взимаме повече пари заради новите ваучери за храна
Даниел Бачорски побесня, изрече гневни думи
Царевичното брашно крие тайна? Здравен ефект, за който малцина подозират
Левът изчезва от банкоматите от 1 януари: Как ще теглим евро през 2026 г.
Влаковете тръгват по ново разписание
Съпричастност с монети: Варна показва как се гради доброто
Велико Търново се обедини в маратон с кауза
Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград
Шамани се опитаха да предскажат победителя в изборите в Чили, но духовете мълчат
Явор Божанков: Арогантността на властта събори правителството, не бюджетът
Крал Чарлз III с обнадеждаваща новина за битката си с рака
Деца от Константиново написаха най-дългото писмо до Дядо Коледа – с мечти за мир, здраве и дом за всички
