Маги Сидерова изкара 17 дни в изолация с Covid
Моделката се е заразила с коварното заболяване
Моделката Маги Сидерова е поредната ни популярна личност, минала през ужаса на коронавируса. В скорошен пост брюнетката, която преди време репортерстваше при Гала в "На кафе", сподели за битката си с болестта.
Моделката се е заразила с коварното заболяване и е била 17 дни в изолация заради него, а това, което описва в профила си в социалната мрежа, е повече от красноречиво.
"Пазете се мили хора не ви трябва това чудо covid ..... Който не е минал през този ужас е истински късметлия. Спазвайте всички мерки и се опитайте да се съхраните. 17 дни които искам да изтрия с гумичка от живота си.
Окей, тестът е отрицателен, сега да оправим пораженията. Благодаря на тези които останаха мои последователи въпреки липсата на ежедневни постове Изпращам целувки на всичките ви! Пазете се, гарантирам ви ситуацията не е за подценяване!", обърна се към виртуалните си приятели моделката.
Връчиха на директора на ОД на МВР-Бургас благодарствена грамота
Най-трудните зодии за сериозна връзка
България първа в негативна класация по смъртност от рак в ЕС
Буфон посочи 3 причини за краха на Италия
Пролетна диета за сваляне на зимните килограми
Флорентино Перес с решение за Винисиус
Пролетно почистване у дома - лесни трикове
Ювентус предлага 6 милиона евро заплата на Левандовски
Пица на тиган - бърза рецепта
Стойчо Стоев: Абсурд е Левски да не стане шампион
Световен шампион сипе комплименти за Балъков
Най-избухливите зодии
