×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Хранителни добавки поскъпнаха с над 50 на сто за три месеца
  • Спасяват с операция бедрото на Малена Замфирова
  • ЦИК започва разяснителната кампания за изборите
  • Щангите на протест срещу Стефан Ботев
  • Прочута биография на Карл Густав Юнг излезе на български
  • САЩ разрешиха на Индия да купува руски петрол
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ваня от „Игри на волята“ крие топла връзка с Димо Алексиев


03 Декември 2020, Четвъртък, 18:41 ч.
Автор: Флагман.бг

Вихри ли се шуробаджанащина

Финалистката в „Игри на волята“ Ваня крие топла връзка с водещия на шоуто Димо Алексиев. Това разкри сайтът Jilo.bg, цитирайки свои източници. По думите им тя е връзкарка, която се познава с Димо много преди шоуто и именно той я уредил да участва.

Във форум за спортни занимания каскадьорката, която е и фен на йогата, също признава, че се познава с Алексиев.

 „За школата на Емил Видев, „Евдемония“ - в която тренирам, разбрах от актьора Димо Алексиев. Когато му казах, че съм записала да уча в НСА, той директно ме "прати" към залата по каскадьорство, защото тя се намира там - явно ме е доловил, че това е моето място. И добре, че го послушах“, пише Ваня във форума.


В категории: Лайфстайл


16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ ВИП: Илиана Раева блесна с чанта за 5 000 ВИП: Илиана Раева блесна с чанта за 5 000 06/03/2026, Петък 21:33 2
Тервел ИЛИЕВ Коя е най-упоритата зодия Коя е най-упоритата зодия 06/03/2026, Петък 20:21 0
16
Коментара по темата
16.
Редакцията
07.12.2020 18:07:22
0
1
до 15: Щом няма нищо против кмета, Валари Симеонов или Касабов, няма проблем
15.
Мила
05.12.2020 14:03:43
4
10
Обръщам се към редакцията: - Как е възможно да допускате такава словесна помия да се сипе в коментарите, независимо за кой участник от "Игри на волята"! Това е недопустимо! Всички, тези млади хора, които участваха, имат достойнство, имат семейства, които четат тези отвратителни епитети и сравнения по адрес на техните синове, дъщери, братя и сестри! Това е срамно и говори колко струваме като хора, колко е морала ни и системата ни от ценности! Пишете, че не отговаряте за коментарите, но точно това ви е работата, да следите за изказа и да не позволява те подобна гнусотия! Възмутена съм!
14.
До 13
05.12.2020 07:39:53
9
5
Тая проскубана кокошка със Стоичков ли е сравняваш ве цървул необразован . Нека достигне неговите спортни успехи и тогава да чупи стойки, какви спортни успехи има че не мога да се сетя Кума Лиса? От Карнобатска околия само цървули и смотаняци събрани. Кума Лиса е като крокодил грозен парцал мастия. Ако тази е красива , Йо прасенцето кюфтето трябва да е Мис България. Мангали Карнобатски научи се да пишеш на български език, Стоичков се пише с. и не с й. Смешник, педал, галфон, мангали миризлив.
13.
Карнобатман
04.12.2020 15:29:06
5
11
Тоз пък долу се изказа......
Тя е спортистка не историчка и си е избрала пътя....
Се едно да питаш Стойчков нещо от историята....
Не мога да ви разбера момичето стигна до финал единствено разчитайки на себе си премаза ги като машина...
Страхотна визия и тяло има....
Умна но грозна е твоята дебела жена дето знае историята...
12.
До 10
04.12.2020 12:00:06
16
8
Кума Лиса е много тъпо парче от село, селянче просто тръгнало да се доказва и да и гледат хората тъпата мутра. Само да и напомня колко е проста , когато Любо е питаше за исторически факти и обстоятелства от българската история, а тя не знаеше обикновените неща от обща култура. Къде си тръгнала ве моме селско девойче просто необразовано . Физкултурничка може да станеш ,но в Сорбоната никога няма да те приемат защото си просто и тъпо парче. Крокодила Гена, кифла смотана.
11.
До Ваня
04.12.2020 10:34:08
11
19
Ваня ти си истински шампион .....толкова много победи,направо ги размаза!
Истинска амазонка победител...
Еее финалните думи на Милен са много прави ...просто не ти трябваше да флиртуваш и заговорничиш въпреки ,че всички стратегии са позволени. Ти качествата си ги имаш а така само навлече гнева на другите.Но нищо това си е женска работа... :) ПОЗДРАВИ И СМЕЛО НАПРЕД!
10.
До Расов жребец
04.12.2020 09:47:13
7
21
Единственото, което ще туриш в живота си е малкото си израстъче в ръчичките. И това е съмнително. Май зад расовия жребец се крие проскубано магаре?
9.
Расов жребец
04.12.2020 09:33:43
23
10
Поря каскадьорkи в задния двор. Моа да го туря на Кума Лиса в устето да си затвори голямата уста и да и пусна спермолин да ближе. Тая Лисана много хитра бре , все мъжете и виновни, няма кой да и върже да и го тури в гъзо. Мъжемразка мрази мъже кифла смотана, парцал, грозна пелтечка.
8.
тоше тоше
03.12.2020 23:15:01
12
32
до къде е докара.... колкото и да плюеш ти се изложи най много в този формат
7.
Довиждане
03.12.2020 22:35:05
36
29
Кума Лиса отпадна от турнира аууу, муахахаха. Парцал да го духаш , грозно животно, интриги , клюки, като Йо кюфтето прасенцето, времето в игри на волята приключи. Не мразя жени Симона беше много мъжко момиче и не се занимаваше с клюки и интриги и беше достойна за финал, а не сестри кучкини и Ивана Кума Лиса интриганките.
6.
Теодор Траянов
03.12.2020 22:33:58
41
24
На всеки му е ясно, че това е едно гнусно манипулирано предаване от ден първи. А Ваня е абсолютен боклук и миндил, и не спря да го доказва през цялото време дори децата го разбраха.
5.
Митю с Питоня от Арбанаси
03.12.2020 22:14:32
12
17
Бах маа му за пръв път виждам някой да пори каскадьори
4.
Даааа
03.12.2020 22:12:43
16
20
Кариера "вагина" нищо ново под слънцето
3.
До 2
03.12.2020 21:53:15
39
25
Парцал това си е истината че си Кума Лиса и че си проста и тъпо парче . Симона ти го каза , крокодил грозен, парцал, мастия Дима клоуна ти чеше задника и те бута напред, както много курви в други среди ги толерират.
2.
До Ангелов
03.12.2020 20:21:57
12
47
Колко красноречиво успяваш да илюстрираш това, което носиш в себе си, посочвайки го уж като установено у другите. Вероятно ти и родителите ти сте горди за това, че си се превърнал в анонимен интернет женомразец! Страхотен си, от мен да знаеш!
1.
Ангелов
03.12.2020 19:12:03
46
31
Кума Лиса е много просто парче, чупи тъпомера по простотия. Крокодил грозен, парцал, мастия. Ето още един пример как се бутат напред един боклук без качества.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
В ж.к. "Меден рудник" апартаментите вече струват 165 хил. евро, а в центъра - 450-500 хил. евро В ж.к. "Меден рудник" апартаментите вече струват 165 хил. евро, а в центъра - 450-500 хил. евро Осезаем ръст и на пазара на наемите, няма по-ниска цена от  От първо лице: Сутринта, в която придошлата вълна помете село Бисер От първо лице: Сутринта, в която придошлата вълна помете село Бисер Една история от първо лице за дядо Йордан и баба Ирина Адвокат: Защо мълчат за „Осемте джуджета“, а цялото разследване за Петрохан е в парламента? Адвокат: Защо мълчат за „Осемте джуджета“, а цялото разследване за Петрохан е в парламента? Изборите ще се провалят, ако МВР не използва агентурния си апарат, каза пък бившият заместник-градски прокурор на София  Системата за управление на риска от наводнения в Бургас е една от най-модерните у нас (СНИМКИ/ВИДЕО) Системата за управление на риска от наводнения в Бургас е една от най-модерните у нас (СНИМКИ/ВИДЕО) В контролната зала 24 часа в денонощието се следят количеството на валежите, реките, язовирите и още редица показатели, които дават възможност за бърза реакция при опасност от наводнения Проф. Димитър Недялков: Светът е в глобална война, ескалацията надмина Карибската криза Проф. Димитър Недялков: Светът е в глобална война, ескалацията надмина Карибската криза Тя ще достигне своите пикове в края на 2027-2028, прогнозира полковникът       Модерен и достоен паметник на Васил Левски изграждат в центъра на Бургас Модерен и достоен паметник на Васил Левски изграждат в центъра на Бургас Общинският съвет решава в края на месеца дали ще одобри инициативата на Фондация „Гордите българи” Започнаха дейностите по подмяна на водопроводната мрежа по ул. „Иван Вазов“ в Несебър Започнаха дейностите по подмяна на водопроводната мрежа по ул. „Иван Вазов“ в Несебър Реконструкцията ще се извършва на три етапа, които следват посоката от претоварната станция към Несебър Наркотици, оръжия и 15 000 евро  са иззети в София Наркотици, оръжия и 15 000 евро са иззети в София Специализираната операция на СДВР доведе до задържането на няколко предполагаеми дилъри и образуване на досъдебни производства Брадърът от „Меден рудник“ Виктор отваря бръснарница в Поморие Брадърът от „Меден рудник“ Виктор отваря бръснарница в Поморие На 17 април по кината ще излезе игрален филм с негово участие – „Вампирите“ Трус в ПП „Възраждане“: Бургаски депутат се замогнал за няколко години, пращат Цончо Ганев за водач, за да спре разпада Трус в ПП „Възраждане“: Бургаски депутат се замогнал за няколко години, пращат Цончо Ганев за водач, за да спре разпада Борис Аладжов си закупил наскоро чисто нов джип Мазда, а освен това само в сметката си имал над 200 хил. лева, ядосвали се в местната структура
Инж. Петър Кънев на важни срещи в Тирана за Черноморското икономическо сътрудничество Инж. Петър Кънев на важни срещи в Тирана за Черноморското икономическо сътрудничество Бургаският народен представител бе на работно посещение в Албания Селена Гомес разказа за грешната диагноза и борбата с психическото си разстройство Селена Гомес разказа за грешната диагноза и борбата с психическото си разстройство Певицата говори открито за здравето си и пътя към правилното лечение Русия и Украйна си размениха по още 300 военнопленници Русия и Украйна си размениха по още 300 военнопленници САЩ и Обединените арабски емирства са действали като посредници Според западни медии - Русия споделя разузнавателна информация с Иран за САЩ Според западни медии - Русия споделя разузнавателна информация с Иран за САЩ Според публикации в западни издания Кремъл е предоставил данни за американски военни активи в Близкия изток Русия и Украйна размениха по 300 военнопленници с посредничеството на САЩ и ОАЕ Русия и Украйна размениха по 300 военнопленници с посредничеството на САЩ и ОАЕ Освободените руски военнослужещи са прехвърлени в Беларус за медицинска помощ преди завръщането им в Русия Лондон предлага плащане на мигранти да напуснат Лондон предлага плащане на мигранти да напуснат Схемата е насочена към около 150 семейства, живеещи в жилища, финансирани от данъкоплатците, а Министерството на вътрешните работи изчислява, че може да спести 20 милиона британски лири БФС ще има нов конгрес след дни, но Гонзо е бетониран БФС ще има нов конгрес след дни, но Гонзо е бетониран Няма да има избор на ръководство, а само отчет на настоящото управление Изписват бай Добри Изписват бай Добри 81-годишният ветеран е в стабилно състояние Китай привлича милиони туристи на фестивали на вишневия цвят Китай привлича милиони туристи на фестивали на вишневия цвят От Ухан до Пекин розовияъ цъфтеж се превръща в културно събитие и символ на обновление Пътен знак се разби край аутлета до кв. Сарафово, разряза гумите на 10-ина коли Пътен знак се разби край аутлета до кв. Сарафово, разряза гумите на 10-ина коли Инцидентът е от късно снощи
Олга Курносова, руски опозиционер Олга Курносова, руски опозиционер Ликвидацията на Путин е напълно изпълнима задача. Иран като репетиция за Русия? Виц на деня Виц на деня Чък Норис пита дете:
- На колко години си?
- На 11.
- Аз на твоите години бях на 12.
Виц на деня Виц на деня Любопитно!
Знаете ли, че думата "х*йня" има около 20 синонима! А всеки майстор знае поне 420 детайла с такова име...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Българи показали на китайците как се прави шапка от вестник, а те на другия ден направили и обувки, и джапанки...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори