Запалиха колата на бизнесдама във Враца
Колата на бизнесдама от Враца е била запалена, съобщава агенция BulNews. Огнената атака е извършена тази сутрин, малко преди 3 часа.
Запалената кола е 10-годишен „Опел Астра“, който бил паркиран пред малка жилищна кооперация на ул. „28-ми октомври“ в града под Околчица. Огнеборците успели да потушат пламъците, но причинените щети по немското возило са сериозни.
Младата жена, която се занимава с частен бизнес, сподели за начина, по който е запалена колата й. Тя разказа, че първо около автомобила е било залято със запалителна течност, след това такава е била изсипана и върху гумите му, а преди да драсне клечката извършителят е залял и купето. Това е рядко срещан начин за палене на коли във Враца.
В момента „Опел“-ът е покрит и щетите по него не могат да се установят напълно, но е сигурно, че по-голямата част е съсипана от пламъците.
Младата дама сподели, че предполага кой е поръчителят на огненото отмъщение, като вече е казала името му пред полицаите, които са започнали работа по случая.
Екшън в небето над Румъния: Испански F-18 свали дрон, навлязъл откъм Молдова
Иран и Оман на крачка от сделка за Ормуз, но протокът едва ли ще бъде отворен скоро
Европа гори: 2000 евакуирани в Хърватия, 25 активни огнища в Сърбия
Руски ракети удариха Украйна, дронове полетяха през нощта към Москва
Радост за отпускарите: Времето в неделя е идеално за плаж
Разбиха неонацистка група в Пловдив: 16 задържани в свърталището на „Кръв и чест“
Трансферен удар: "Барселона" се разбра за Родри срещу 70 млн. евро плюс бонуси
Юпитер и Меркурий ви носят радост и сполука, но мъжете от Лъв са пред трудно решение
Стотици изпратиха Бони Тайлър: Уелс се сбогува с една от големите си звезди
Как КАТ ще убие Waze
Строител откри зазидано злато за 9 млн. евро под стара пивоварна
Дизелът поскъпва двойно по-бързо от бензина, войните удариха рафинериите и доставките
