Бургас е заплашен от водна криза, но на ромите в Кумлука не им пука - крадена вода се излива безконтролно
Преди година и половина бе спряно водоподаването към нередовни абонати в квартала, поради натрупан дълг в размер на около 100 000 лв
Минимум 6 тръби от водопреносната мрежа в бургаското ромско гето Кумлука са пробити, към тях са прикрепени маркучи, от които денонощно и безконтролно се излива вода с пълен дебит. Това сигнализира общинският съветник Георги Дракалиев, който днес попаде сигнал до директора на ОД на МВР в Бургас ст.комисар Калоян Калоянов и изп.директор на ВиК Бургас инж.Ганчо Тенев. Копие е изпратено до кмета Димитър Николов и бургаските медии.
Дракалиев прилага и клип от ул."Тамара".
"Известно е, че преди година и половина бе спряно водоподаването към нередовни абонати в квартала, поради натрупан дълг в размер на около 100 000 лв. Явно същите нямат намерение да платят задълженията си и предпочитат да потребяват вода незаконно, отново без да плащат. В настоящата ситуация, в която Бургас е заплашен от водна криза, това е сериозно нарушение на законите в нашата страна, коитоса еднакви за всички и всеки е длъжен да ги спазва. Ето защо, настояваме за незабавно предприемане на мерки по отстраняване на течовете и установяване на виновните лица, тъй катоне трябва да се допуска който и да било потребител в кв. „Победа“ да не си плаща за тази услуга, така както си плащат всички останали български граждани. Ние разчитаме на органите на полицията и ВиК оператора дане позволят на едни нередовни абонатида се ползват от незаслужени привилегии, за сметка на цялото общество", пише в писмото си Георги Дракалиев
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените
Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран
Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите
Мъртво пиян катастрофира пред полицията
АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме!
Подробности за пожара в Мол
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България
В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни
Психолог направи на пух и прах ергените
Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май

КОИТО СТОЯТ НА ГРУПИ В ЦЕНТЪРА НА ГРАДА / ПРЕСЕЧКАТА НА ГЛАДСТОН И ЦАР БОРИС / . ПРЕЧАТ НА ВСИЧКИ НО ОБЩИНАТА СЕ ПРАВЯТ НА ЛУДИ.
УЛИЦАТА НЕ Е ТРУДОВА БОРСА. КМЕТА КАТО ГИ ОБИЧА ТОЛКОВА МНОГО ДА ИМ НАПРАВИ БОРСА В
МИРИЗЛИВИЯ КОМЛУК. НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ГИ ТЪРПИМ.
НЕ МУ ПУКА, ЧЕ КРАДАТ ВОДА.
Ах, къде си Хитлер, да възродиш КЦ-лагерите и ромите там на сапун!
Как такива майки да идат да работят за минимална заплата? От 610лв чисто се взема 438лв, правиш три деца и държавата ти плаща пак толкова, защо да работиш?
Вижте например строежа на ул. Проф.Я.Якимов