Политическа интрига: Ревизоро бяга при Слави Трифонов
Заради това спретнал политическия скандал
Настоящият екоминистър Емил Димитров-Ревизоро, който в последните два мандата бе избиран за народен избраник от квотата на ВМРО, ще се присъедини към партията на Слави Трифонов - "Има такъв народ", твърдят колегите от Лупа.бг, позовавайки се на негови колеги в парламента.
Това е причината миналата седмица той да хвърли бомбата, че Бургас е изправен пред водна криза. Акцията му била предварително планирана с политическия екип на шоумена и целяла "да го изпере" пред обществеността и изкара едва ли не "единственият честен министър в кабинета".
Ревизоро отдавна е в конфликт с ВМРО, а скандалът му с Красимир Каракачанов е публичен и не може да бъде скрит. Досега той запазвал поста си заради добрите отношения с Бойко Борисов, които след петък са изключително влошени.
Припомняме, че Емил Димитров пристигна в Народното събрание неочаквано, обяви, че догодина освен редовни парламентарни и президентски избори може да има и „водни бунтове“ и още едни избори заради тях. По думите му цели райони в страната, например Бургас, можели да останат без вода още през лятото. Той застана и срещу колежките си в Министерския съвет Петя Аврамова и Десислава Танева, които имат отношение към стопанисването на язовирите. Нападна и кмета на Бургас Димитър Николов, който е и зам.-председател на ГЕРБ. Не пропусна да нахока и кмета на Перник Станислав Владимиров, който пък е от БСП - него заради прословутия „спешен“ водопровод, който държавата прокара от София по време на водната криза заради пресушения яз. „Студена“.
Тежки преговори за мач Саруханян - Вергиев
САЩ иска Гренландия: Островът има блага за трилиони
Четири зодии ще усетят най-щастливата си зимна седмица от 12 до 18 януари
Йордан Цолов от Бургас иска да е Христо Стоичков
ЦСКА преговаря с бивш съотборник на Меси
Меси призна: Пия вино, но ме хваща бързо
Цените на жилищата в България скачат: Трети сме в ЕС по поскъпване
Willow - квантовият компютър на Google, който може да промени света
Ваня Джаферович сподели защо се чувства „селянин“ и защо избра България за свой дом
Милиони хора ежедневно използват ChatGPT за здравни въпроси
Вандалска атака по българското посолство в Скопие
Нова безопасна практика за размразяване на предното стъкло без риск от напукване

Относно моя стар приятел ХахоХахов,горд притежател на два цола отверстие -Да, Пич, кефи ме статуквото,поне знам кой кой е.Инак много хомо отайки и доносници ше изплуват пак,като се разбърка блатото.
Пич, кефи ли те статуквото?