Много важно съобщение за жителите на Царево, Ахтопол и Лозенец
Не се плашете от сирените, тестват ги
На 2 декември, между 11:00 и 11:30 ч. на територията на Царево, Ахтопол и с. Лозенец ще се проведе техническо тестване на системата за ранно предупреждение и оповестяване в случай на пожари в трансграничния регион с Република Турция.
За целта ще бъде задействана сиренната система, като ще се излъчат гласови съобщение за техническа проверка и звукови сигнали.
ОДМВР – Бургас призовава гражданите и гостите на Царево, Ахтопол и с. Лозенец да не изпадат в паника и стресови ситуации, като отново подчертаваме, че се касае за техническо тестване на системата за ранно предупреждение и оповестяване в случай на пожари в трансграничния регион с Република Турция.
КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната
Затварят частично АМ Тракия в посока Бургас. Дано да бъде последният ремонт през сезона, зове туристическият бранш
България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика
Бургас посреща древни гиганти: Маслинови дървета на 2800 години и тонове история идват в морския град
Още три звезди от Висшата лига ще играят на "Лазур" в "Мача на Надеждата"
Тежко ПТП на бул. "Иван Вазов", кола се обърна странично
Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас
Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали
Денисиньо ще инвестира цялата награда от Хелс Китчън, за да лекува жена си
Мързеливо тирамису за 10 минути: вкусен десерт без фурна или разхвърляна кухня
От алгоритми до емоционална интелигентност: Job Lab на Vivacom провокира математическите умове в Благоевград
Инвеститорите влагат парите си в луксозни имоти и жилища с историческа стойност
