Карнобат плаче за 45-годишния Северин, който не успя да пребори Ковид-19
Северин е издъхнал днес след дълга битка с коварния вирус
45-годишен карнобатлия изгуби битката с Ковид-19. Северин Хаджен е част от уважавана фамилия в града, работел като педагогически съветник в СУ "Христо Ботев" в Карнобат от 13 години. Син на учителка.
Северин е издъхнал днес след дълга битка с коварния вирус. Негови приятели само преди дни радостни съобщиха, че за него е намерен дарител на плазма.
Състоянието му обаче още в събота се влошило и днес, около обяд Северин Хаджен е починал.
Флагман.бг изказва съболезнования на близките и приятелите на Северин.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Мутафчийски 2019 пред БТВ : грипа е по-опасен от коронавируса
значи тия днес в страната, които са болни не са носили маски до един така ли?!
но.. то малко се мисли.. не е за дебили
лекарите като са не просто с маски(и то истински), а с цели защитни облекла - що са болни, бе недоразумение?!
Като сравним броя на починалите в София и в провинцията, като виждаме как "ВИП" персоните ги приемат на първия или втория ден в болници, но не в тези, където се лекува простолюдието, мътилката се вижда с просто око.