Карнобат плаче за 45-годишния Северин, който не успя да пребори Ковид-19
Северин е издъхнал днес след дълга битка с коварния вирус
45-годишен карнобатлия изгуби битката с Ковид-19. Северин Хаджен е част от уважавана фамилия в града, работел като педагогически съветник в СУ "Христо Ботев" в Карнобат от 13 години. Син на учителка.
Северин е издъхнал днес след дълга битка с коварния вирус. Негови приятели само преди дни радостни съобщиха, че за него е намерен дарител на плазма.
Състоянието му обаче още в събота се влошило и днес, около обяд Северин Хаджен е починал.
Флагман.бг изказва съболезнования на близките и приятелите на Северин.
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

Мутафчийски 2019 пред БТВ : грипа е по-опасен от коронавируса
значи тия днес в страната, които са болни не са носили маски до един така ли?!
но.. то малко се мисли.. не е за дебили
лекарите като са не просто с маски(и то истински), а с цели защитни облекла - що са болни, бе недоразумение?!
Като сравним броя на починалите в София и в провинцията, като виждаме как "ВИП" персоните ги приемат на първия или втория ден в болници, но не в тези, където се лекува простолюдието, мътилката се вижда с просто око.