Йовка от Столичаните се занемари
В момента едрогърдата хубавица има роли в пет постановки на Народния театър и нито една на малкия екран
Липсата на работа заради извънредното положение в страната се оказа пагубна за визията на Ева Тепавичарова.
Сексапилната актриса, нашумяла с образа на импулсивната Йовка от хитовия сериал „Столичани в повече” тотално е занемарила външния си вид. В момента едрогърдата хубавица има роли в пет постановки на Народния театър и нито една на малкия екран.
Онзи ден папараците ни забелязаха 41-годишната Ева да кръстосва централните софийски улици, яхнала велосипед. Тепавичарова бързаше за среща с приятелки в заведение, но нищо от стайлинга й не издаваше, че отива на публично място. Ева изглеждаше така, все едно се е приготвила за пикник. Огромната й разкошна коса, която се превърна в нейна запазена марка, бе смачкана на кок на тила й.
Въпреки че караше колело, Ева бе облякла сива рокля, а върху - черен шлифер. Върху мрежест чорапогащник Тепавичарова бе нахлузила блестящи сиви ботуши, а на гърба си мъкнеше препълнена раница, от която се подаваше малка бутилка с минерална вода.
Времето бе мъгливо и облачно, но за да не събира любопитните погледи на минувачите, тя се бе дегизирала с черни слънчеви очила. Актрисата въртеше педалите в посока църквата „Света Неделя”, а когато я наближи, Ева сви по улица „Съборна”. После слезе от велосипеда и бутайки го, се предвижи пеш до кафене, където вече я очакваха две нейни приятелки. Дамите се бяха настанили на маса на открито. От страх да не лепнат Ковид-19, приятелките й си взеха по едно кафе в картонени чашки за еднократна употреба. Едната от тях дори сложи предпазна маска върху устата си, макар че трите бяха седнали на чист въздух и нямаше други клиенти. Ева пък не си поръча нищо и измъкна от раницата си бутилката с минерална вода. После извади комплект за саморъчно правене на цигари и изпуши няколко папироса, докато бъбреше с приятелките си, пише Уикенд.
Последният дар на 20-годишен спаси трима: ВМА извърши изключително сложна двойна трансплантация
Шефът на СОС за Евровизия: София е наказана, защото не я управляват ''правилните'' хора
25-годишен открадна електрически скутер в Бургас и го върна
Найо Тицин с конспиративен намек след победата на Бургас: Иво Христов решил Евровизия да не е в София
Благомир Коцев се обади на Димитър Николов: Варна застава зад Бургас за една морска Евровизия 2027
Потресаващи подробности за пребитото 5-годишно дете: Водено е босо извън селото и хвърлено в трап
Двете момичета по делото "Кузев" остават окончателно в ареста
Брутална агресия: Мъж удари жена и я събори под колата след спор за предимство (ВИДЕО)
Моторист се заби в Мерцедес край аквапарка в Слънчев бряг, откараха го в болница
Две секунди в телефона, 28 метра на сляпо
Маджо вкара и Борисов избухна
Васил Терзиев поздрави Бургас за Евровизия 2027: Националната кауза е над всичко
