Облачно в цялата страна, но без валежи до вечерта
Днес ще бъде предимно облачно. След обяд и вечерта на отделни места в южните и източните райони ще има превалявания от дъжд. Ще духа слаб предимно север-северозападен вятър.
Максималните температури ще бъдат между 5° и 10°, в крайните югозападни райони до 12°-13°. Атмосферното налягане ще бъде около средното за ноември.
Над планините ще бъде предимно облачно, но ще бъде почти без валежи. Ще духа слаб, по най-високите части на Рила и Пирин умерен до силен юг-югозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 6°, на 2000 метра - около 1°.
На Черноморието ще преобладава облачно време. Превалявания от дъжд ще има по-късно вечерта по северното крайбрежие. Ще духа слаб до умерен север-североизточен вятър.
Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо
Нови цени на винетките - вижте тарифите
Фурната блести без търкане: Трик с таблетка и кухненска хартия разтваря мазнината
Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра
Пържени тиквички с чесън и копър в буркан: Любим летен вкус за студените дни
Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи
Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал
Вандали трошат табелите за забрана на къпането край фаталния вир в Струма
Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното
Омбудсманът ще сезира Конституционния съд за МРЗ и трудовия стаж
Диона се показа на системи от болница, какво се случва в нея
40% от българите без пари за почивка, а мрежата пита: 60% богати ли са?
