Мая Манолова щяла да взема властта със Слави и Отровното трио
Призовавам президента Радев да насрочи дата на парламентарните избори, каза Манолова
Ще се явим на изборите с бранда "Изправи се. БГ", а кой ще се включи в регистрацията ще се реши, щом уточним формата. Той е отворен. Това заяви лидерът на гражданското движение Мая Манолова по БНТ.
Призовавам президента Радев да насрочи дата на парламентарните избори, за да се прекратят опитите на Борисов и ГЕРБ да останат още един ден, един месец и едно извънредно положение на власт, каза още Манолова.
На въпрос на водещия за мнението на председателя на ДСБ, че Манолова и Слави Трифонов са естествени партньори в едно обединение срещу Борисов, Манолова потвърди, че се водят преговори за широко обединение между Гражданската платформа „Изправи се.БГ", партията на Слави Трифонов, десни субекти, Отровното трио и Демократична България срещу Борисов.
Става дума за обединение на субектите, които искат демокрация и нормална държава. Борисов бе възможен във властта именно заради липсата на обединение, допълни Манолова.
КЗП започва масови проверки за цените на техническите прегледи - глобите стигат до 100 000 лв.
Как да се справим с истериите и свръхемоционалността при малки деца
Как изглежда толкова добре, а е на 79 години
Николета Лозанова все пак вдигна парти, докато свекърът ѝ Боби Михайлов умира
Когато съдът не даде справедлив… Майката, която сама уби мъчителя на детето си
Полските ръчно изработени коледни украси - най-търсени в света
Откритие от ада: Криптомилионер и съпругата му намерени заляти с бетон в пустинята!
Мъж се напи жестоко, изкърти дограмата си и я изхвърли върху автомобили
Европейска титла по киокушин карате за възпитаник на Гергана Апостолова-Костова
Детската болница „Света Анастасия“ в Бургас ще предостави качествена грижа за децата и спокойствие за родителите
В това село къщите вече струват по 1 млн. евро
„Майната му на ЕС“ - историята, която Европа отказва да научи
