Арестуваха петима дилъри, продаващи на ученици в Бургаско
В Камено е бил заловен 34-годишен криминално проявен със 100 грама марихуана
Петима души са арестувани заради притежание и разпространение на наркотици в районите на учебните заведения в Бургаска област, съобщиха току-що за Флагман.бг от ОД на МВР в Бургас.
Снощи приключи едноседмичната специализирана операция на Обалстната дирекция и районните управления в Бургас.
Иззети са различни по вид и грамаж наркотични вещества. Образувани са – 3 бързи производства и 2 преписки. Спрямо петте лица са повдигнати обвинения от Районни прокуратури – Бургас и Карнобат, уточняват от полицията.
Най-характерния случай е свързан със задържането на 34-годишен криминално проявен мъж от с. Равнец, осъществено в района на училище „Св.. Кирил и Методий” в с. Равнец от служители на Районно управление – Камено. При извършения личен обиск в мъжа са открити и иззети два плика марихуана с общо тегло около 100 гр.
Това е сцена от футболен мач до България
Брад Пит снима новия си филм на Балканите
Гладно коте опита да се нахрани, наложи се намеса на пожарната
Лудогорец с интересен трансфер
Как да приготвим перфектни пържени картофи
20 000 костенурки убити на екзотичен остров преди век и половина - наследниците им се завърнаха у дома
Служебното правителство назначи нови 28 областни управители
Пържени яйца с "тайна" съставка
Официално: ЦСКА подписа с доказан шампион от Аржентина
Какво се случва, ако гумите са монтирани на обратно
Как да спрете „синдрома на пенсионирания съпруг“ да съсипе брака ви
Четвърти ерген в битката за женските сърца в новия сезон на "Ергенът"
