Тръмп: Ще напусна Белия дом, ако Изборната колегия посочи Байдън за победител
Много неща ще се случат, които могат да променят резултатите, каза той
Доналд Тръмп каза за първи път, че ще напусне Белия дом, ако Изборната колегия утвърди за победител в президентските избори демократа Джо Байдън. Това беше и първият път след изборния ден, когато той отговори и на репортерски въпроси, съобщава Нова телевизия.
Тръмп обаче направи уговорката, че много неща ще се случат дотогава, които могат да променят резултатите. Изборната колегия трябва да се събере и да гласува избирането на новия президент на 14 декември. Джо Байдън е спечелил гласовете на 306 от необходими 270, а Доналд Тръмп - на 232.
"Ще бъде много трудно да отстъпим, защото знаем, че имаше мащабна измама. Това не трябва никога да се случва в тази държава. Ние сме като страна от третия свят. Със сигурност ще си тръгна, ако Изборната колегия го утвърди, и вие го знаете. Но аз мисля, че ще има много неща, които могат да се случат между 20 и 20 януари, много неща", каза той.
Берое сложи край на доминацията на "тигрите" на Бойко Борисов
Баровец олекна с часовник за 1 милион евро
Пухкава домашна баница със сирене - лесна рецепта
Масов бой на улицата, много задържани и ранени
21/05/2026, Четвъртък 19:50
0
Берое сложи край на доминацията на "тигрите" на Бойко Борисов
21/05/2026, Четвъртък 19:35
0
Пребиха млад фен на ЦСКА
21/05/2026, Четвъртък 18:30
2
Новият лидер на Унгария Мадяр: Целият ЕС ще се върне към руски газ
Арестуваха още 15 турски звезди от култови сериали
Дара пред CNN Turk: Турция трябва да се върне на сцената на "Евровизия"
Нова купа и нов път: трудното за ЦСКА започва сега
Румънският контрабандист, хванат с 3 килограма злато, не успя да се измъкне от ареста
Приморско търси своите доброволци
2-годишно дете се задуши в кола, баща му забравил да го остави в детската градина
