3568 са новите заразени с COVID-19, 162 починали
386 регистрирани с коронавирус за денонощието в Пловдив, 278 – в Бургас
3568 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие, а 162 пациенти са починали. Излекували са се 2255 души. Това показват данните на Единния информационен портал. Направени са 9093 PCR теста, съобщава Нова телевизия.
Расте броят на активните случаи – след последните 24 часа те вече са 88 224. 6655 болни са хоспитализирани, а в интензивни отделения са настанени 430 души. 5496 души, работещи в болници, са се заразили у нас от началото на пандемията.
През изтеклото денонощие най-много нови заразени са установени в столицата – 712. 386 са новите случаи в Пловдив, 280- във Варна и 278 – в Бургас.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Ясно се вижда, че след всички удръжки операционната сестра е взела 640 лева.
Сестрата от Ковид-отделението пък е получила 193 лева компенсация за платен отпуск.
COVID-отделението на поморийската болница е ад, защото работят двама медици с двама-трима доброволци.
Къде сте, бе Кунчев, Мутафчийски и Ангелов?
Къде си , бе Бойко Борисов? Хубаво ли ви е по топлите офиси с тлъстите заплати?
И къде е “доброто” здравеопазване?
Тя е перфектна. Пропаганда, която внушава: Сами сте си виновни. Рая.