3568 са новите заразени с COVID-19, 162 починали
386 регистрирани с коронавирус за денонощието в Пловдив, 278 – в Бургас
3568 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие, а 162 пациенти са починали. Излекували са се 2255 души. Това показват данните на Единния информационен портал. Направени са 9093 PCR теста, съобщава Нова телевизия.
Расте броят на активните случаи – след последните 24 часа те вече са 88 224. 6655 болни са хоспитализирани, а в интензивни отделения са настанени 430 души. 5496 души, работещи в болници, са се заразили у нас от началото на пандемията.
През изтеклото денонощие най-много нови заразени са установени в столицата – 712. 386 са новите случаи в Пловдив, 280- във Варна и 278 – в Бургас.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Ясно се вижда, че след всички удръжки операционната сестра е взела 640 лева.
Сестрата от Ковид-отделението пък е получила 193 лева компенсация за платен отпуск.
COVID-отделението на поморийската болница е ад, защото работят двама медици с двама-трима доброволци.
Къде сте, бе Кунчев, Мутафчийски и Ангелов?
Къде си , бе Бойко Борисов? Хубаво ли ви е по топлите офиси с тлъстите заплати?
И къде е “доброто” здравеопазване?
Тя е перфектна. Пропаганда, която внушава: Сами сте си виновни. Рая.