3568 са новите заразени с COVID-19, 162 починали
386 регистрирани с коронавирус за денонощието в Пловдив, 278 – в Бургас
3568 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие, а 162 пациенти са починали. Излекували са се 2255 души. Това показват данните на Единния информационен портал. Направени са 9093 PCR теста, съобщава Нова телевизия.
Расте броят на активните случаи – след последните 24 часа те вече са 88 224. 6655 болни са хоспитализирани, а в интензивни отделения са настанени 430 души. 5496 души, работещи в болници, са се заразили у нас от началото на пандемията.
През изтеклото денонощие най-много нови заразени са установени в столицата – 712. 386 са новите случаи в Пловдив, 280- във Варна и 278 – в Бургас.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Ясно се вижда, че след всички удръжки операционната сестра е взела 640 лева.
Сестрата от Ковид-отделението пък е получила 193 лева компенсация за платен отпуск.
COVID-отделението на поморийската болница е ад, защото работят двама медици с двама-трима доброволци.
Къде сте, бе Кунчев, Мутафчийски и Ангелов?
Къде си , бе Бойко Борисов? Хубаво ли ви е по топлите офиси с тлъстите заплати?
И къде е “доброто” здравеопазване?
Тя е перфектна. Пропаганда, която внушава: Сами сте си виновни. Рая.