3568 са новите заразени с COVID-19, 162 починали
386 регистрирани с коронавирус за денонощието в Пловдив, 278 – в Бургас
3568 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие, а 162 пациенти са починали. Излекували са се 2255 души. Това показват данните на Единния информационен портал. Направени са 9093 PCR теста, съобщава Нова телевизия.
Расте броят на активните случаи – след последните 24 часа те вече са 88 224. 6655 болни са хоспитализирани, а в интензивни отделения са настанени 430 души. 5496 души, работещи в болници, са се заразили у нас от началото на пандемията.
През изтеклото денонощие най-много нови заразени са установени в столицата – 712. 386 са новите случаи в Пловдив, 280- във Варна и 278 – в Бургас.
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

Ясно се вижда, че след всички удръжки операционната сестра е взела 640 лева.
Сестрата от Ковид-отделението пък е получила 193 лева компенсация за платен отпуск.
COVID-отделението на поморийската болница е ад, защото работят двама медици с двама-трима доброволци.
Къде сте, бе Кунчев, Мутафчийски и Ангелов?
Къде си , бе Бойко Борисов? Хубаво ли ви е по топлите офиси с тлъстите заплати?
И къде е “доброто” здравеопазване?
Тя е перфектна. Пропаганда, която внушава: Сами сте си виновни. Рая.