Димитър Николов подкрепи кампанията против насилието над жени на Зонта клуб - Бургас
На срещата присъства и председателят на ОбС - Бургас проф. Севдалина Турманова, която също е член на организацията
Кметът Димитър Николов подкрепи кампанията против насилието над жени на Зонта клуб - Бургас, като застана и зад идеята им за обявяване на 25 ноември за Ден на Зонта казва НЕ на насилието над жени в Бургас. Градоначалникът се срещна с президента на организацията Румяна Гюркян и лицето на кампанията актрисата Яна Маринова.
На срещата присъства и председателят на ОбС - Бургас проф. Севдалина Турманова, която също е член на организацията.
"Поздравявам Яна Маринова за волята и смелостта да излезе с името и авторитета си в кампанията на Зонта клуб - Бургас. Специални адмирации и на бургаската организация, която е изключително активна и полезна в тази посока", заяви по време на срещата кметът Николов.
Тази година Зонта клуб - Бургас организира в подкрепа на жените, подложени на насилие, безплатен онлайн семинар под наслов "Ж" като ЖЕНА, не жертва".
Събитието стартира на 25 ноември, като е предвидено срещите да бъдат общо шест в платформата ZOOM от 16.00 до 17.00 ч. в определените дати.
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
