Димитър Николов подкрепи кампанията против насилието над жени на Зонта клуб - Бургас
На срещата присъства и председателят на ОбС - Бургас проф. Севдалина Турманова, която също е член на организацията
Кметът Димитър Николов подкрепи кампанията против насилието над жени на Зонта клуб - Бургас, като застана и зад идеята им за обявяване на 25 ноември за Ден на Зонта казва НЕ на насилието над жени в Бургас. Градоначалникът се срещна с президента на организацията Румяна Гюркян и лицето на кампанията актрисата Яна Маринова.
На срещата присъства и председателят на ОбС - Бургас проф. Севдалина Турманова, която също е член на организацията.
"Поздравявам Яна Маринова за волята и смелостта да излезе с името и авторитета си в кампанията на Зонта клуб - Бургас. Специални адмирации и на бургаската организация, която е изключително активна и полезна в тази посока", заяви по време на срещата кметът Николов.
Тази година Зонта клуб - Бургас организира в подкрепа на жените, подложени на насилие, безплатен онлайн семинар под наслов "Ж" като ЖЕНА, не жертва".
Събитието стартира на 25 ноември, като е предвидено срещите да бъдат общо шест в платформата ZOOM от 16.00 до 17.00 ч. в определените дати.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
