Димитър Николов подкрепи кампанията против насилието над жени на Зонта клуб - Бургас
На срещата присъства и председателят на ОбС - Бургас проф. Севдалина Турманова, която също е член на организацията
Кметът Димитър Николов подкрепи кампанията против насилието над жени на Зонта клуб - Бургас, като застана и зад идеята им за обявяване на 25 ноември за Ден на Зонта казва НЕ на насилието над жени в Бургас. Градоначалникът се срещна с президента на организацията Румяна Гюркян и лицето на кампанията актрисата Яна Маринова.
На срещата присъства и председателят на ОбС - Бургас проф. Севдалина Турманова, която също е член на организацията.
"Поздравявам Яна Маринова за волята и смелостта да излезе с името и авторитета си в кампанията на Зонта клуб - Бургас. Специални адмирации и на бургаската организация, която е изключително активна и полезна в тази посока", заяви по време на срещата кметът Николов.
Тази година Зонта клуб - Бургас организира в подкрепа на жените, подложени на насилие, безплатен онлайн семинар под наслов "Ж" като ЖЕНА, не жертва".
Събитието стартира на 25 ноември, като е предвидено срещите да бъдат общо шест в платформата ZOOM от 16.00 до 17.00 ч. в определените дати.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
