Ето какво остана от запаления Мерцедес в жк. "Възраждане"
Колата е собственост на 28-годишна бургазлийка
Цялата предница на Мерцедеса, който снощи избухна в пламъци на ул."Христо Фотев" 83 в бургаския жк. "Възраждане" е изгоряла, видя репортер на Флагман.бг
Двигателният отсек, фаровете, бронята, предното панорамно стъкло, предните гуми, арматурното табло и предните седалки буквално са се превърнали в пепел.
Мерцедес на бургазлийка изгоря в ж.к."Възраждане" при мистериозни обстоятелства
Припомняме, че лекият автомобил е пламнал снощи, малко след полунощ при изключително странни обстоятелства. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил.
Автомобилът е собственост на 28-годишна бургазлийка. Все още не е ясно каква е причината за пожара, стойността на нанесените щети са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство, уточниха от полицията.




Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

И успяла да си и независима да си, като се пъхаш на няколко места и като се забъркаш с ковренски интриги винаги ядеш дървото. Ами то има наказания поръчани от жена за жена. Явно си ковра прецакана и си имала такива ядове и се криеш зад някаква збъркана еманципация и свобода.
Че те колко известни бръмчалки пребиха или заляха с "изгаряща течност", такива които едни "яйца на очи" не са забъркали и никога, не са били само с един мъж.
Аман от селджанки, като теб! Само с това, което си написала се подразбира, колко болно същество си.