Ето какво остана от запаления Мерцедес в жк. "Възраждане"
Колата е собственост на 28-годишна бургазлийка
Цялата предница на Мерцедеса, който снощи избухна в пламъци на ул."Христо Фотев" 83 в бургаския жк. "Възраждане" е изгоряла, видя репортер на Флагман.бг
Двигателният отсек, фаровете, бронята, предното панорамно стъкло, предните гуми, арматурното табло и предните седалки буквално са се превърнали в пепел.
Мерцедес на бургазлийка изгоря в ж.к."Възраждане" при мистериозни обстоятелства
Припомняме, че лекият автомобил е пламнал снощи, малко след полунощ при изключително странни обстоятелства. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил.
Автомобилът е собственост на 28-годишна бургазлийка. Все още не е ясно каква е причината за пожара, стойността на нанесените щети са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство, уточниха от полицията.




Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

И успяла да си и независима да си, като се пъхаш на няколко места и като се забъркаш с ковренски интриги винаги ядеш дървото. Ами то има наказания поръчани от жена за жена. Явно си ковра прецакана и си имала такива ядове и се криеш зад някаква збъркана еманципация и свобода.
Че те колко известни бръмчалки пребиха или заляха с "изгаряща течност", такива които едни "яйца на очи" не са забъркали и никога, не са били само с един мъж.
Аман от селджанки, като теб! Само с това, което си написала се подразбира, колко болно същество си.