Ето какво остана от запаления Мерцедес в жк. "Възраждане"
Колата е собственост на 28-годишна бургазлийка
Цялата предница на Мерцедеса, който снощи избухна в пламъци на ул."Христо Фотев" 83 в бургаския жк. "Възраждане" е изгоряла, видя репортер на Флагман.бг
Двигателният отсек, фаровете, бронята, предното панорамно стъкло, предните гуми, арматурното табло и предните седалки буквално са се превърнали в пепел.
Мерцедес на бургазлийка изгоря в ж.к."Възраждане" при мистериозни обстоятелства
Припомняме, че лекият автомобил е пламнал снощи, малко след полунощ при изключително странни обстоятелства. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил.
Автомобилът е собственост на 28-годишна бургазлийка. Все още не е ясно каква е причината за пожара, стойността на нанесените щети са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство, уточниха от полицията.




Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

И успяла да си и независима да си, като се пъхаш на няколко места и като се забъркаш с ковренски интриги винаги ядеш дървото. Ами то има наказания поръчани от жена за жена. Явно си ковра прецакана и си имала такива ядове и се криеш зад някаква збъркана еманципация и свобода.
Че те колко известни бръмчалки пребиха или заляха с "изгаряща течност", такива които едни "яйца на очи" не са забъркали и никога, не са били само с един мъж.
Аман от селджанки, като теб! Само с това, което си написала се подразбира, колко болно същество си.