Ето какво остана от запаления Мерцедес в жк. "Възраждане"
Колата е собственост на 28-годишна бургазлийка
Цялата предница на Мерцедеса, който снощи избухна в пламъци на ул."Христо Фотев" 83 в бургаския жк. "Възраждане" е изгоряла, видя репортер на Флагман.бг
Двигателният отсек, фаровете, бронята, предното панорамно стъкло, предните гуми, арматурното табло и предните седалки буквално са се превърнали в пепел.
Мерцедес на бургазлийка изгоря в ж.к."Възраждане" при мистериозни обстоятелства
Припомняме, че лекият автомобил е пламнал снощи, малко след полунощ при изключително странни обстоятелства. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил.
Автомобилът е собственост на 28-годишна бургазлийка. Все още не е ясно каква е причината за пожара, стойността на нанесените щети са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство, уточниха от полицията.




Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете

И успяла да си и независима да си, като се пъхаш на няколко места и като се забъркаш с ковренски интриги винаги ядеш дървото. Ами то има наказания поръчани от жена за жена. Явно си ковра прецакана и си имала такива ядове и се криеш зад някаква збъркана еманципация и свобода.
Че те колко известни бръмчалки пребиха или заляха с "изгаряща течност", такива които едни "яйца на очи" не са забъркали и никога, не са били само с един мъж.
Аман от селджанки, като теб! Само с това, което си написала се подразбира, колко болно същество си.