Ето какво остана от запаления Мерцедес в жк. "Възраждане"
Колата е собственост на 28-годишна бургазлийка
Цялата предница на Мерцедеса, който снощи избухна в пламъци на ул."Христо Фотев" 83 в бургаския жк. "Възраждане" е изгоряла, видя репортер на Флагман.бг
Двигателният отсек, фаровете, бронята, предното панорамно стъкло, предните гуми, арматурното табло и предните седалки буквално са се превърнали в пепел.
Мерцедес на бургазлийка изгоря в ж.к."Възраждане" при мистериозни обстоятелства
Припомняме, че лекият автомобил е пламнал снощи, малко след полунощ при изключително странни обстоятелства. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил.
Автомобилът е собственост на 28-годишна бургазлийка. Все още не е ясно каква е причината за пожара, стойността на нанесените щети са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство, уточниха от полицията.




Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С

И успяла да си и независима да си, като се пъхаш на няколко места и като се забъркаш с ковренски интриги винаги ядеш дървото. Ами то има наказания поръчани от жена за жена. Явно си ковра прецакана и си имала такива ядове и се криеш зад някаква збъркана еманципация и свобода.
Че те колко известни бръмчалки пребиха или заляха с "изгаряща течност", такива които едни "яйца на очи" не са забъркали и никога, не са били само с един мъж.
Аман от селджанки, като теб! Само с това, което си написала се подразбира, колко болно същество си.