Митьо Пищова е в тежко състояние заради Ковид-19
Пищова има тежък кардиологичен проблем, животът му е в опасност
Търновският бохем Димитър Маринов, известен като Митьо Пищова, е в тежко състояние след усложнение от коронавирус. Той бе приет в болница "Стефан Черкезов" в старата столица преди няколко дни, а в последните часове се е влошил.
Пищова страда от тежък кардиологичен проблем. Преди три години получи инфаркт и се лекуваше в бургаска болница, спасен бе по чудо.
Според хора от обкръжението му Митьо Пищова не спазвал никакви ограничителни мерки, а вместо това организирал шумни събития за себе си и приятели, където си викали и красиви моделки да ги забавляват по време на карантина. Точно след такъв купон в Павел баня, той пипнал коварния коронавирус и едва се прибрал в родния си град Велико Търново. След проява на първи симптоми отишъл и си направил тест, който потвърдил съмненията му, че се е заразил. Няколко дни се лекува в домашни условия, но след като се влошил го настанили в болница.
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

абсолютно си прав......
това което си коментирал,аз го изразих малко по-вулгарно,затова ме изтриха....
еми....като не си знае мярката на пиенето и плюскането (щото неговото не е нормално хранене и пиене) хич не е за жалене щото сам си го прави,аз ще кажа.....
ТАКА МУ СЕ ПАДА.....!!!!!