Митьо Пищова е в тежко състояние заради Ковид-19
Пищова има тежък кардиологичен проблем, животът му е в опасност
Търновският бохем Димитър Маринов, известен като Митьо Пищова, е в тежко състояние след усложнение от коронавирус. Той бе приет в болница "Стефан Черкезов" в старата столица преди няколко дни, а в последните часове се е влошил.
Пищова страда от тежък кардиологичен проблем. Преди три години получи инфаркт и се лекуваше в бургаска болница, спасен бе по чудо.
Според хора от обкръжението му Митьо Пищова не спазвал никакви ограничителни мерки, а вместо това организирал шумни събития за себе си и приятели, където си викали и красиви моделки да ги забавляват по време на карантина. Точно след такъв купон в Павел баня, той пипнал коварния коронавирус и едва се прибрал в родния си град Велико Търново. След проява на първи симптоми отишъл и си направил тест, който потвърдил съмненията му, че се е заразил. Няколко дни се лекува в домашни условия, но след като се влошил го настанили в болница.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

абсолютно си прав......
това което си коментирал,аз го изразих малко по-вулгарно,затова ме изтриха....
еми....като не си знае мярката на пиенето и плюскането (щото неговото не е нормално хранене и пиене) хич не е за жалене щото сам си го прави,аз ще кажа.....
ТАКА МУ СЕ ПАДА.....!!!!!