Митьо Пищова е в тежко състояние заради Ковид-19
Пищова има тежък кардиологичен проблем, животът му е в опасност
Търновският бохем Димитър Маринов, известен като Митьо Пищова, е в тежко състояние след усложнение от коронавирус. Той бе приет в болница "Стефан Черкезов" в старата столица преди няколко дни, а в последните часове се е влошил.
Пищова страда от тежък кардиологичен проблем. Преди три години получи инфаркт и се лекуваше в бургаска болница, спасен бе по чудо.
Според хора от обкръжението му Митьо Пищова не спазвал никакви ограничителни мерки, а вместо това организирал шумни събития за себе си и приятели, където си викали и красиви моделки да ги забавляват по време на карантина. Точно след такъв купон в Павел баня, той пипнал коварния коронавирус и едва се прибрал в родния си град Велико Търново. След проява на първи симптоми отишъл и си направил тест, който потвърдил съмненията му, че се е заразил. Няколко дни се лекува в домашни условия, но след като се влошил го настанили в болница.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

абсолютно си прав......
това което си коментирал,аз го изразих малко по-вулгарно,затова ме изтриха....
еми....като не си знае мярката на пиенето и плюскането (щото неговото не е нормално хранене и пиене) хич не е за жалене щото сам си го прави,аз ще кажа.....
ТАКА МУ СЕ ПАДА.....!!!!!