Митьо Пищова е в тежко състояние заради Ковид-19
Пищова има тежък кардиологичен проблем, животът му е в опасност
Търновският бохем Димитър Маринов, известен като Митьо Пищова, е в тежко състояние след усложнение от коронавирус. Той бе приет в болница "Стефан Черкезов" в старата столица преди няколко дни, а в последните часове се е влошил.
Пищова страда от тежък кардиологичен проблем. Преди три години получи инфаркт и се лекуваше в бургаска болница, спасен бе по чудо.
Според хора от обкръжението му Митьо Пищова не спазвал никакви ограничителни мерки, а вместо това организирал шумни събития за себе си и приятели, където си викали и красиви моделки да ги забавляват по време на карантина. Точно след такъв купон в Павел баня, той пипнал коварния коронавирус и едва се прибрал в родния си град Велико Търново. След проява на първи симптоми отишъл и си направил тест, който потвърдил съмненията му, че се е заразил. Няколко дни се лекува в домашни условия, но след като се влошил го настанили в болница.
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина

абсолютно си прав......
това което си коментирал,аз го изразих малко по-вулгарно,затова ме изтриха....
еми....като не си знае мярката на пиенето и плюскането (щото неговото не е нормално хранене и пиене) хич не е за жалене щото сам си го прави,аз ще кажа.....
ТАКА МУ СЕ ПАДА.....!!!!!