Митьо Пищова е в тежко състояние заради Ковид-19
Пищова има тежък кардиологичен проблем, животът му е в опасност
Търновският бохем Димитър Маринов, известен като Митьо Пищова, е в тежко състояние след усложнение от коронавирус. Той бе приет в болница "Стефан Черкезов" в старата столица преди няколко дни, а в последните часове се е влошил.
Пищова страда от тежък кардиологичен проблем. Преди три години получи инфаркт и се лекуваше в бургаска болница, спасен бе по чудо.
Според хора от обкръжението му Митьо Пищова не спазвал никакви ограничителни мерки, а вместо това организирал шумни събития за себе си и приятели, където си викали и красиви моделки да ги забавляват по време на карантина. Точно след такъв купон в Павел баня, той пипнал коварния коронавирус и едва се прибрал в родния си град Велико Търново. След проява на първи симптоми отишъл и си направил тест, който потвърдил съмненията му, че се е заразил. Няколко дни се лекува в домашни условия, но след като се влошил го настанили в болница.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

абсолютно си прав......
това което си коментирал,аз го изразих малко по-вулгарно,затова ме изтриха....
еми....като не си знае мярката на пиенето и плюскането (щото неговото не е нормално хранене и пиене) хич не е за жалене щото сам си го прави,аз ще кажа.....
ТАКА МУ СЕ ПАДА.....!!!!!