Радостин Кишишев: Марадона и Пеле са най-добри футболисти за всички времена
Бившият защитник на националния отбор разказа за срещата си с футболната легенда в хотел в Буенос Айрес, Гонзо бил стъписан
Диего Марадона и Пеле са най-добри футболисти за всички времена. Успях да видя аржентинската звезда на живо, но не и да играя срещу него. Това сподели пред Нова телевизия бившият защитник на националния отбор, на Черноморец - Бургас, на Нефтохимик, на Чарлтън и Лийдс Радостин Кишишев.
„През 1998 г. имахме мач в Буенос Айрес, който загубихме с 0:2. Марадона дойде преди двубоя в хотела, търсеше Стоичков. Казаха му, че е горе. Камата беше в една стая с Гонзо. Георги Иванов отваря вратата и се стъписва като вижда пред себе си Диего Марадона“, разказва бургазлията.
„Видяхме после Марадона във фоайето. Уникален е. Легендите остават в нашите спомени“, добавя той.
Кишишев коментира и последните мерки, които властта въвежда от утре за ограничаване на разпространението на COVID-19. Радвам се, че поне не затвориха парковете, сподели той в интервю за "Здравей, България".
„Мисля, че затварянето е за добре. Ще се спасят животи докато се измисли ваксината. Неприятно е обаче за целия бизнес. При предишното затваряне на заведенията съкратих всички и ги пратих на борсата“, сподели бившият футболист.
„Политиците не са измислили как да помогнат на нас. Тази схема 60/40 не е добра. Аз откъде да ги извадя тези 40%, за да ги дам на работника? Бързо и адекватно трябва да се реши какво правителството ще даде на работодателите“, каза още той.
Класен футболист почина едва на 27 години
Бургаски клуб с важен ход
Бърз домашен крем в чаши за неочаквани гости
Десподов каза за ЦСКА
Смъртоносна бомба гръмна до Москва
Мъж зад решетките за нападение срещу 8-годишно момиче
Кметът на Сунгурларе откри модерно футболно игрище
Тайната на перфектните пържени картофи
Почина актьор, участвал във велики филми
Топ футболист се хвали по колко пъти на ден е спал с Памела Андерсън
Зловеща катастрофа, водач загина на място
Носител на "Грами", работил с Дуа Липа и Бритни Спиърс, бе убит

ама ,че си ТЪПАНАР и не можеш да зацепиш намека ми ,си е твой проблем.....
Аспарухов беше добър,почти колкото Пеле
Край на коментара