Експерт, управлявал компании от Топ 500 в САЩ, обучава дами от Бургас
Избраните дами осъществиха контакт, директно от Вашингтон, с Кери Норис, която е работила и съветвала компании от Fortune 500
Топ експерт в разработването на бизнес стратегии обучава курсистите в първата Американска бизнес академия за дами, на която домакин е бургаският Университет „Проф. д-р Асен Златаров”.
Избраните дами осъществиха контакт, директно от Вашингтон, с Кери Норис, която е работила и съветвала компании от Fortune 500. Това е годишен списък, съставен и публикуван от сп. Fortune, който класира 500 от най-големите корпорации на САЩ по общ приход за съответните им фискални години.
Една от тези компании е Staples, Inc, където Кери Норис едва на 24 години, става най-младия изпълнителен директор. Там тя отговаря за международните отношения обхващащи 51 държави. Норис управлява отдела за корпоративни договори на Staples и френската Lyreco. Успява да създаде и ръководи един от най-големите стратегически съюзи в глобалния бизнес с оборот над 240 млн долара годишно.
Кери Норис, която е работила и за Държавния департамент на САЩ, е сред основателите на Американско-българската търговска камара във Вашингтон.
Студентите на Академията вече преминаха поредица от обучения с представители на Американската търговска камара, както и с представители на бизнеса от Бургас.
Американската бизнес академия за дами е част от новата глобална програма AWE (Академия за жени предприемачи). Създадена е от Бюрото за образование и култура към Държавния департамент на САЩ и има за цел да подкрепя дами по целия свят, които искат да развиват собствен бизнес.
Забравен в гараж „Мерцедес“ от 1956 г. шокира пазара с цена от 4,4 млн. евро
Wizz air отново избра Варна, пуска директни линии до Барселона, Париж и Атина
15-кратен световен шампион е със сътресение на мозъка след падане в старт от Световната купа
Това, което създаваме днес, носи добра карма за тези 3 зодии
Цените полудяха: Дори в планинските хижи удариха тавана
Кога преминаваме към лятното часово време през 2026 година
КЗП предвижда глоби до 25 хил. евро за нарушения при жалби за сметки за ток
Сърбия къпи китайски хиперзвукови ракети CM-400AKG
Парламентът задължи служебния кабинет да внесе ратификация за Съвета за мир на Тръмп
Самолетните билети поскъпват заради войната
