Меган Маркъл разкри, че е загубила второто си дете
"Може би пътят към изцелението започва с три прости думи: Добре ли си?", пише Маркъл в емоционална статия, посветена на загубата на детето ѝ
Съпругата на принц Хари - Меган Маркъл, разказва в емоционална статия, публикувана в New York Times, че е загубила второто си дете.
"Беше юлска сутрин, която започна както обикновено, както всеки друг ден: Направи закуска. Нахрани кучетата. Вземи витамини. Намери този липсващ чорап...
След като смених памперса на сина ми, усетих остър спазъм. Спуснах се на пода с него на ръце, тананикайки приспивна песен, за да сме и двамата спокойни. Веселата мелодия беше ярък контраст с усещането ми, че нещо не е наред, предава vesti.bg.
Докато стисках първородното си дете, знаех, че губя второто", пише Маркъл.
"Седейки в болничното легло, гледайки как сърцето на съпруга ми е съкрушено, докато той се опитва да успокои моето сърце, осъзнах, че единственият начин да започна да се възстановявам, е да си задам въпроса "Добре ли си?", добавя тя и се пита дали всички сме добре. Меган споделя, че загубата и болката са измъчвали много хора през 2020 г.
След това тя разказва какво означава да изгубиш дете:
"Да загубиш дете означава да носиш почти непоносима скръб, преживяна от мнозина, но за която малко от тях споделят. В болката от загубата си, съпругът ми и аз открихме, че в стая от 100 жени 10 до 20 от тях ще са имали спонтанен аборт. И въпреки зашеметяващата обща черта на тази болка, разговорът остава табу, осеян с (неоправдан) срам и продължаващ цикъл на самотен траур.
Някои смело споделят своите истории - те отвориха вратата, знаейки, че когато един човек говори истина, това дава право на всички нас да правим същото. Научихме, че когато хората питат как се справя някой от нас и когато наистина слушат отговора, с отворено сърце и ум, товарът от скръб често става по-лек - за всички нас. Поканени да споделим болката си, ние заедно правим първите стъпки към изцелението", добавя Маркъл.
"Така че на този Ден на благодарността... Нека се ангажираме да попитаме другите: "Добре ли си?" Колкото и физически да сме дистанцирани, истината е, че сме по-свързани от всякога заради всичко, което сме преживели индивидуално и колективно през тази година...
Добре ли сме?
Ще бъдем", завършва статията си Маркъл.
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
