Меган Маркъл разкри, че е загубила второто си дете
"Може би пътят към изцелението започва с три прости думи: Добре ли си?", пише Маркъл в емоционална статия, посветена на загубата на детето ѝ
Съпругата на принц Хари - Меган Маркъл, разказва в емоционална статия, публикувана в New York Times, че е загубила второто си дете.
"Беше юлска сутрин, която започна както обикновено, както всеки друг ден: Направи закуска. Нахрани кучетата. Вземи витамини. Намери този липсващ чорап...
След като смених памперса на сина ми, усетих остър спазъм. Спуснах се на пода с него на ръце, тананикайки приспивна песен, за да сме и двамата спокойни. Веселата мелодия беше ярък контраст с усещането ми, че нещо не е наред, предава vesti.bg.
Докато стисках първородното си дете, знаех, че губя второто", пише Маркъл.
"Седейки в болничното легло, гледайки как сърцето на съпруга ми е съкрушено, докато той се опитва да успокои моето сърце, осъзнах, че единственият начин да започна да се възстановявам, е да си задам въпроса "Добре ли си?", добавя тя и се пита дали всички сме добре. Меган споделя, че загубата и болката са измъчвали много хора през 2020 г.
След това тя разказва какво означава да изгубиш дете:
"Да загубиш дете означава да носиш почти непоносима скръб, преживяна от мнозина, но за която малко от тях споделят. В болката от загубата си, съпругът ми и аз открихме, че в стая от 100 жени 10 до 20 от тях ще са имали спонтанен аборт. И въпреки зашеметяващата обща черта на тази болка, разговорът остава табу, осеян с (неоправдан) срам и продължаващ цикъл на самотен траур.
Някои смело споделят своите истории - те отвориха вратата, знаейки, че когато един човек говори истина, това дава право на всички нас да правим същото. Научихме, че когато хората питат как се справя някой от нас и когато наистина слушат отговора, с отворено сърце и ум, товарът от скръб често става по-лек - за всички нас. Поканени да споделим болката си, ние заедно правим първите стъпки към изцелението", добавя Маркъл.
"Така че на този Ден на благодарността... Нека се ангажираме да попитаме другите: "Добре ли си?" Колкото и физически да сме дистанцирани, истината е, че сме по-свързани от всякога заради всичко, което сме преживели индивидуално и колективно през тази година...
Добре ли сме?
Ще бъдем", завършва статията си Маркъл.
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
