Дилърът на друсан чай Илиян Киров отива зад решетките за година и 6 месеца
В квартирата на бургазлията бяха открити 705 грама синтетичен канабиноид - чая за пушене
25-годишният бургазлия Илиян Киров, който на 4 март т.г. бе спипан да продава известната сред тийнейджърите "дизайнерска дрога" отива в затвора за 1 година и 6 месеца. Киров ще бъде наказан и с глоба от 4 хил. лева. Това реши по-рано днес Бургаския окръжен съд.
В началото на март т.г. Киров бе задържан, след като униформени нахлуха в квартирата му на ул. "Шейново" в Бургас, където откриха близо 705 грама синтетичен канабиноид - чая за пушене, на стойност 4 224, 53 лв. Тогава бургазлията даде абсурдни обяснения, че си поръчал дрогата по публикация в интернет за лична употреба и пратката дошла по куриерска фирма без никакви проблеми. Въпреки че по време заседанието през март защитникът му заяви, че експертизите не са доказали в състава на чая да има психоактивно вещество, Киров беше пратен зад решетките, където се наложи да посрещне и рождения си ден (ВИЖ ТУК).
Дилърът на дизайнерска дрога Илиян Киров с досие на изпечен престъпник, осъждан е 4 пъти
Сега адвокатът му е сключил споразумение с прокуратурата и Киров е получил сравнително леко наказание. Илиян Киров е с богато криминално досие и е осъждан 4 пъти за умишлени престъпления от общ характер - две кражби и грабеж в съучастие с друго лице, като непълнолетен. Така той ще лежи и за престъпление, извършено през 2017 година.
Определението на Окръжен съд - Бургас, с което е одобрено споразумението за решаване на делото, е окончателно и не подлежи на обжалване и протест.
Третото издание на „Солисими“ наближава, Бургас посреща три музикални вечери през май
Предлагат повишаването на данък сгради
Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия
Чомлек по стара рецепта
Прокуратурата с подробности за шока на "Струма": Шофьор с 5,95 промила и дрога
Тръмп за Макрон и Брижит: Още се възстановява от удара й
На 2 април почитаме Тит Чудотворец - какви са поверията
Оранжев код за проливни дъждове в четири области в четвъртък и бурно море
Дневен хороскоп за 2 април: Чарът на Девата отваря врати, Ракът получава знаци от съдбата
Топ 2 на най-добрите любовни съвпадения според зодията
Бихте ли гласували за него? Вижте предизборната кампания на Рижо Мяуков
Арестуваха родителите на детето, увиснало от тераса на осмия етаж

На колко ли ще ги оценят?
Съгласно законът закупените им жилища от новото строителство са на имената на родителите им! И "богатите" им старци не са интерес за законът, но същите облагодетелствани "наематели"- служебни лица проявяват особен интерес към имуществата на другите граждани и доходите им?
Аман от тея.
Аман от тея.