30-годишен бургазлия загуби битката с К-19
Бившият футболист Светослав Козаров почина преди час, не помогна и кръвната плазма
Млад бургазлия в разцвета на силите си почина от коронавирус, съобщиха негови близки.
30-годишният Светослав Козаров е издъхнал преди час в ковид отделението на УМБАЛ-Бургас. Той е бивш футболист, юноша на „Нефтохимик”.
Вчера стартира кампания за даряването на кръвна плазма, с която лекари смятаха, че могат да спасят Светослав.
Сред първите, които са откликнали на призива са трима от бившите му съотборници от „Нафтата” – Петър Патев, Венелин Филипов и Милен Гамаков.
Бивш футболист на Нефтохимик спешно се нуждае от кръвна плазма. Помогнете му!
Шанс за Светослав обаче не е имало. Той е повален от вирусното заболяване преди 10-ина дни, състоянието му рязко се влошило в края на миналата седмица, разказаха негови близки.
Флагман.бг изказва съболезнования на семейството на Светослав!
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

За такива дървени философи като теб все ще се намери работа. Няма да умреш от глад. Тировете на околовръстното не ги спират и ще можеш спокойно да заработваш по някой лев. Само дупе да ти е яко :D
"Грипната епидемия в Бургас продължава до 25 януари, петък включително. Удължена бе и ваканцията на учениците до 23 януари. Това реши на свое заседание Регионалният щаб за борба с грипа и острите респираторни заболявания, предаде БГНЕС.
Заболеваемостта продължава да е висока. За седмицата 7-13 януари бяха регистрирани нови 451 случая на ОРЗ, съобщи началникът на отдел Противоепидемичен контрол към РЗИ-Бургас д-р Величка Григорова. Тази статистика дава основание и за продължаване на грипната ваканция. Най-засегнати са децата до 4-годишна възраст. Напливът на пациенти е голям в Белодробната и в педиатриите на останалите болници в Бургас. Ваканцията за учениците във всички 13 общини в областта също се удължава до 22 януари, включително, съобщи началникът на РУО -Бургас инж. Виолета Илиева."
И въпрос- къде изчезна грипът?!!
Бъдете здрави хора и спазвайте указанията на лекарите.
Бъдете здрави хора и спазвайте указанията на лекарите.
Бъдете здрави хора и спазвайте указанията на лекарите.
Масово PCR-тестчетата на тази лаботатория са грешни, защото се правят от неквалифициран персонал и всичко е машина за пари. Правех си тест при тях и излезе грешно отрицателен при наличието на множество симптоми. Развих тежка пневмония и резултатът можеше да е фатален. Оказа се, че днес имам изключително високо ниво на антитела против коронавирус и със сигурност съм бил заразен ( изследването направих в друга лаборатория). Проблемът е, че след като започнах да се интересувам по темата, чувам почти всеки ден подобни истории за грешни тестове от Лина. В целта им да обявяват резултатите възможно най-бързо и да привличат по този начин огромен поток на хора, за да правят пари, те играят много опасна игра. Бях им "фен" допреди няколко месеца, вече не...
Пазете се. Тяхната цел е да създадат суматоха, съмнения и накрая повече смърт.
Смъртта не пита кой е млад......кой стар.....
Изгаря всеки в нейния пожар......