COVID-19 тръшна и Митьо Пищова: Ако не оцелея, много манекенки ще плачат за мен!
Ако се оправя ще дам голям банкет, кани се Пищова
10 дни Митьо Пищова лежи в ковид отделението на великотърновската болница „Стефан Черкезов“. "Една седмица не съм яла и не съм спал! Преминах през много тежки моменти. Дано да оцелея защото моят приятел Ицо стоте манекенки не успя. Ако и аз си отида, много моделки ще плачат", казва по телефона пред „България Днес“ от болничното си легло Димитър Маринов.
Всичко започнало с веселби и тежки софри в Павел баня в компанията на приятели. Пищова едва се прибрал, в Търново след първите симптоми. На следващия ден си прави PCR тест за коронавирус, който се оказал положителен. Върнали го за домашно лечение вкъщи, но след като се влошава и с протекциите на д-р Николай Стойнов- шеф на хирургията в болницата го приемат в отделението.
В нощта срещу понеделник за първи път успял да дремне за няколко часа от седмица насам. Постепенно започнал да похапва, което полека завръщало силите му. „Ако се оправя ще дам голям банкет“, кани се Пищова.
Голям празник е в неделя, жените задължително трябва да направят тези 4 неща
Не е добре да се боядисват великденски яйца в тези 3 цвята
Ако имаш хлебопекарна, тази рецепта за козунак ще ти стане любима
САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит
Хората, родени през тези месеци, са най-надеждните партньори
Великденско крем руло: Мек и ефирен сладкиш, пълен с шоколад!
Публикуваха хеш кода, който ще се изписва на всяка бюлетина за изборите
Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София
Свалиха американски изтребител над Иран, един от пилотите е спасен
780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота
Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно
Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток

MANIKENKI TOVA OSTAVA POSLEDNATA RIZA BEZ JOBOVE
Пукни ве тулуп.......