Извънредно! Пациент скочи от 8-ия етаж на бургаска болница
75-годишният мъж е от село Ябълчево
Пациент е скочил от 8 етаж на бургаската болница, предава очевидец за Флагман.бг. Мъжът е на 75 години.
Полетял е от 8-ия етаж и е паднал на строителното скеле на 4-ия етаж.
Когато пожарникарите са го свалили, все още е бил жив, но впоследствие починал от травмите си.
По информация на Флагман.бг инцидентът е станал малко след 7 часа тази сутрин.
В Пето РУ на МВР в Бургас е подаден сигнал, че мъж е скочил от 8 етаж на отделение в стария корпус на УМБАЛ-Бургас. Установено е, че починалият е 75-годишен мъж от село Ябълчево.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

И нивите на дядо си не продадох, произвеждам жито. Ти и твоите роднини продадохте нивите на дядовците си, изядохте парите и сега искате да делим моя труд, от къде на къде?
Кой ти пречи да имаш нещо?
Работи и имаи. Май единствено мързела, ти пречи.
Лесно е да искаш всеки да имал поравно независимо колко се е трудил, но така кой ще иска да се труди? Природните ресурси и богатства някой трябва да ги изкопае да ги обработи да ги транспортира, но кой ще се навие, ако раздаваш по равно и на копача и на лежащия под крушата?
И пак да гласувате за тях, тулупи, защото тях си заслужавате!
https://www.flagman.bg/article/201324
жuвoта стaна страшeн , не е жuвот товa
Какво , нямал е достатъчно подемна сила ли, та затова паднал?