×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Пациент скочи от 8-ия етаж на бургаска болница


Извънредно! Пациент скочи от 8-ия етаж на бургаска болница
Мъжът паднал върху строително скеле и бил още жив, починал от травмите си
23 Ноември 2020, Понеделник, 08:27 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимка: Авторът

75-годишният мъж е от село Ябълчево

Пациент е скочил от 8 етаж на бургаската болница, предава очевидец за Флагман.бг. Мъжът е на 75 години.

Полетял е от 8-ия етаж и е паднал на строителното скеле на 4-ия етаж.

Когато пожарникарите са го свалили, все още е бил жив, но впоследствие починал от травмите си.

По информация на Флагман.бг инцидентът е станал малко след 7 часа тази сутрин.

В Пето РУ на МВР в Бургас е подаден сигнал, че мъж е скочил от 8 етаж на отделение в стария корпус на УМБАЛ-Бургас. Установено е, че починалият е 75-годишен мъж от село Ябълчево. 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
46
Коментара
Флагман.БГ Кои са най-трудните за разбиране зодии Кои са най-трудните за разбиране зодии 24/06/2026, Сряда 21:30 1
Флагман.БГ Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн 24/06/2026, Сряда 17:20 1
46
Коментара по темата
46.
.
23.11.2020 16:14:37
1
5
ГРОБ СА ПО ВРЕДНИ И ОПАСНИ ОТ ВИРУСА
45.
40
23.11.2020 16:09:23
1
2
Ще плащаш, за друго не ставаш!
44.
До 40
23.11.2020 16:07:59
2
1
Такива селяндури като теб, пререждат майките с деца в спешното! Много говорят, като видят зора... Не цепят басма на никого!
43.
Asd
23.11.2020 15:53:50
1
2
Много жалко,но това е българската реалност ,за това при първа възможност бягам колкото може по-далеч от България .нека тук останат само тарикатите да видим кого ще клатят тогава и от кого ще крадат ...
42.
ГАРАНТИРАНО ОТ ГРОБ
23.11.2020 15:31:31
1
2
ЗДРАВНАТА ""СИСТЕМА ""Я ПРЕВЪРНАХА В ""ДАЛАВЕРАДЖИИНИЦА ""ВЕЧЕ 10 ГОДИНИ НИ ЗА""ГРОБВАТ""ОТ ДЕН НА ДЕН ПО ЗЛЕ
41.
Жокера
23.11.2020 14:26:33
1
6
Общо взето всички крадат и крадецът вика дръжте крадецът ....????А за възрастният човек искрени съболезнования и поклон в тези времена не трябва да губим духа Бог с вас
40.
Изроди
23.11.2020 13:23:22
6
10
Колко пари му поискахте, бре лекари-търгаши?!?!?!
39.
Меден рудник блок20
23.11.2020 12:42:14
2
6
Превърнахте го в онлайн чат тука, сигурно си е имал и други проблеми човека.. лека му пръст, дано няма повече такива случай.
38.
До капиталиста 35
23.11.2020 12:22:43
2
7
Да комунистите след 9ти, НАРОДА след 9ти взе властта и ви отне заграбеното по монархофашистко. Отне краденото на фашистите като теб и ги наблъска по затворите за престъпленията им. Прав си. Народа си върна собствеността от вес иззедниците които сега пак я заграбиха. Но времената се менят, този народ пак ще ви наблъска там където ви е мястото и пак ще си вземе собствеността
37.
Аз съм
23.11.2020 12:21:31
1
0
Най доброто макаши
36.
до 34
23.11.2020 12:17:08
4
0
Нищо си им няма на шефовете ми дават си ми 1800лв заплата като инженер ел техник с висше в Бургас. А нивите съм закупил от родините си да събера всички ниви на дядо ми общо 117 декара. За производство на жито работници не са нужни.
35.
Демократ
23.11.2020 12:09:27
8
4
Първо боклуци и грабители бяха комунистите след 9ти. Заграбиха всичко и осигуриха еднакво нямане за всички. Аз социализма го помня и помня че категорично нямаше еднакви възможности за всички още по-малко имаше народовластие. Относно материалните блага беше същото даже имаше и своеобразен феодализъм. Имаше жителство и "благородническата" титла активен борец се ползваше по наследство и от деца и внуци. Така че справедливост също нямаше. А накрая каквато идеологията такава и партията. Каквато партията такива и партийците. И управлението им съответно. И затова твъдя че е толкова уродливо колкото са уродливи и самите комуносоцкапиталисти. Какви да са наследниците на грабители и разбойници? А моят IP адрес също беше блокиран. Пиша през Тор.
34.
33
23.11.2020 12:03:49
3
5
А ми аз за това ти говоря бе тъпанар. За шефовете ти, за бизнеса. Аз пък не съм съгласен да си земевладелец. Земята не е на дядо ти, тя е на всички българи. Мразя земевладелците. Много от земята я изкупиха такива и сега диктуват всичко. Цената на житото, на хляба, на месото, на плодовете, на зеленчуците, всичко зависи от това. Никави земеделци не искам да виждам, никакви боклуци повече. ЗЕмевладелеца отново не работи о наема хора. Нямам против нищо ако е до декар, два най много за селяните , както беше през соца. Но не повече за да има за другите. Алчни педали не харесвам въобще
33.
От 29
23.11.2020 11:50:17
8
3
В интерес на истината съм работник, работя в производство, на заплата съм ел техник. Но не съм съгласен онези като теб които не работят да вземат колкото мен.
И нивите на дядо си не продадох, произвеждам жито. Ти и твоите роднини продадохте нивите на дядовците си, изядохте парите и сега искате да делим моя труд, от къде на къде?
32.
Ей 29
23.11.2020 11:45:01
0
6
Уж работиш а пък ревеш " НЯМАМЕ РАБОНТИЦИИИ " ИЗБЯГАХА. Те за какво избягаха би идиот ? За това че бачкаш с тях по 20 часа ли, или че получават като теб същите пари ? Да е.. маам ви проста
31.
29
23.11.2020 11:42:22
0
6
Какво произвеждаш ти лично бе боклук ? Произвеждат робите ти, ти ги крадеш и мачкаш, клатиш ши шибаниа задник по почивки, докато те изнемогват. Докато не се осъзнаят и не ви избесят по улиците. И тук издишаш отвсякъде. Хайде поне измислете нещо ново, по остроумно, че вече все по малко хора ви се връзват на тъпотиите
30.
до 29
23.11.2020 11:37:34
1
6
Ти ли ми работиш бе гурляо ? Ти къде си видял капиталист да работи ? Аз а и повечето хора не са виждали такъв. Работят работниците му гурльо, не ни пробутвай тези тъпи капиталистически говна шибано лайно престъпно. Не хората които нямат мързелуват, те ви слугуват, като роби ги използвате. Какво работиш ти бе педал ? Да не би да си се наредил редом с тях по 12 часа да блръскаш ? Да е.. маам ви вие нацяло взехте хората за прости бе шибаняци. Е за това ще отворят пак лагерчетата за вас наглеци мръсни
29.
до 27
23.11.2020 11:31:28
6
1
Кой ти пречи да произвеждаш нещо и да определяш цената му?
Кой ти пречи да имаш нещо?
Работи и имаи. Май единствено мързела, ти пречи.
Лесно е да искаш всеки да имал поравно независимо колко се е трудил, но така кой ще иска да се труди? Природните ресурси и богатства някой трябва да ги изкопае да ги обработи да ги транспортира, но кой ще се навие, ако раздаваш по равно и на копача и на лежащия под крушата?
28.
мислещ
23.11.2020 11:23:36
0
8
С ГЕРБ към просперитет и щастие за всички нас!
И пак да гласувате за тях, тулупи, защото тях си заслужавате!
27.
24
23.11.2020 11:13:26
5
9
Кое е демокрация според теб бе боклук ? Това ти и твоите хора да заграбите всичко, да диктувате цените на всичко, да сте частници и всичко да е ваше а другите да нямат нищо , да ги ибивате от глад, по болници, навсякъде. Това ли ти е демокрацията ? Това е капитализъм, не демокрация. Нищо демократично няма в него. Демокрацията е НАРОДОВЛАСТИЕ ! Тогава когато всички са равни. Земята, въздуха, водата, природните ресурси и богатства, правото да се лекуваш, да учиш, да живееш когато е за всички хора, за целия НАРОД. Това е комунизма, социализма. Капитализма е престъпление към човечеството, фашизъм
26.
До 25
23.11.2020 10:52:19
0
9
Ти не си никакъв демократ, ти си фашизиран флагмански служител който драска глупости и после налага забрани да не му отговорят. Бокирахте човека за да не може да ви отговори след като кометирахте защото ставате смешни. Видимо вече 40 мин след този ваш коментар, няма никой коментирал
25.
до 25
23.11.2020 10:32:24
0
9
А ми те не са пребоядисани. Къде беше чувал тогава за Бойко ? Тикквата знаеш ли какъв беше през социализма ? Пожарникар. Цветанов какъв беше тогава ? Прост физкултурник. Къде беше чувал ти за Костов ? За ЦАчева, За кунева, за плевнелиев ? За всички тези от прехода ? Да Луканов, Лилов и някоикато тях се обърнаха, платиха им на предателите и свалиха социализма НО те от тогава нямат нищо общо с него. Преди това са се престрували, чакали са удобния момент и го получиха. Но те са били просто плъхове, нищожества, не са комунисти защото се борят единствено за себе си, за частната собственост, бандити са. За това и осъдиха комунизма предателите. Да сега те управляват и такива предатели. Но всички тогава, през социализма, преди 89та бяха по ниски от тревата, мишкуваха мръсниците и чакаха. Някои от тях както казах не бяха никои. Други ги изкараха от затворите, престъпниците да ви обясняват колко е лош социализма и вие да им се връзвате
24.
до комуниста 14 и 20
23.11.2020 10:22:36
9
3
Понеже аз пък съм убеден демократ уважам мнението и убежденията на всеки. Но не е виновна демокрацията за настоящата ситуация. Виновни са пребоядисаните комунисти плод на любимата ти идеология и нещото което те създадоха и поддържат . То обаче не е баш демокрация такива и да искат не могат да създават истинска демокрация. Комунизма е идеология несъвместима с човешката природа и като такава може и ражда само малформации. Бог да прости човека.
23.
хаха ""АДМИНИСТРАТОРА""
23.11.2020 10:20:52
7
2
ЗАЩО НАБУХА МИНУСИ НА КОМЕНТАР 19????????????????????""ПРИГОТВЕТЕ СЕ ЖАЛБА ДО КОМИСИЯТА ЗА ЗАЩИТА ОТ ДИСКРИМИНАЦИЯ!!!!!!!!!!!!!!"""АЗ СЪЩО СМЕ ЧОВЕК""НЕЗАВИСИМО ЧЕ СЪМ ОБРАТЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА СЕ БОРЯ ЗА ПРАВАТА СИ!!!!!!!!! РАЗБРАХТЕ ЛИ!!!!!! БЕ
22.
дааа
23.11.2020 10:19:53
2
13
Хората избягаха заради капитализма от България ! България е най капиталистическата страна в света. По големи капиталисти сме от САЩ дори. Избягаха там където има повече СОЦИАЛИЗЪМ ! Навсякъде в Европа взеха много от сациализма. Хората си плащат данъците там но имат добро здравеопазване, не плащат пари на ръка после. Някъде и образованието в Европа е безплатно. Социалните придобивки са в пъти повече там. Избягаха при повечето социализъм от капиталистическа България
21.
юберашунгмахен
23.11.2020 10:12:44
0
5
на 18.11.2019 година пак се хвърли пациент
https://www.flagman.bg/article/201324
жuвoта стaна страшeн , не е жuвот товa
20.
до 15
23.11.2020 10:08:02
27
38
Коментатор 14 съм аз и аз съм комунист, но истински. Аз съм против частната собственост, против тези престъпници бизнеса, против тези които заграбиха всичко, против всеки капиталист който експлоатира хората и ги избива, против бизнеса който мачка краде труда на хората. Това е истинския комунист. Трябва да го проумееш че го правя не за себе си, а и за вас всичките. За мен не искам нищо . Искам всички да живеем по добре. БСП никога не са били комунисти, БСП унищожиха социализма, те са приватизатори капиталисти. Няма комунист който да е и приватизатор, крадец, бизнесмен ! От 89та насам ни управляват само слуги на едрия капитал. Наричат се КАПИТАЛИСТИ. Не проумеем ли това, само ще сменяме един капиталист с друг и така още 30 години. Но до тогава ще се самоунищожим от глупост
19.
ДО ФЛАГМАН!!!!!!!!!!!!!!!!
23.11.2020 10:04:43
40
2
""КОГА НАЙ-ПОСЛЕ ЩЕ ПОВДИГНЕТЕ ВЪПРОСА ЗА ГЕЙ ОБЩНОСТТА В БУРГАС?????????????????????""В ЦЯЛА ЕВРОПА ДЖЕНДЪР ОБЩЕСТВОТО ИМАТ РАВНИ ПРАВА И НИКОЙ НЕ ГИ ПРЕЗИРА!!!!!!!!!!!!"""НИЕ СЪЩО СМЕ ХОРА И ИСКАМЕ РАВНИ ПРАВА!!!!!!!!!!!!!!!!РАЗБРАХТЕ ЛИ??????????? БЕ
18.
Що за гавра
23.11.2020 10:02:00
0
7
"полетял"??!!
Какво , нямал е достатъчно подемна сила ли, та затова паднал?
17.
Потрес
23.11.2020 10:01:11
1
27
Хората са побъркаха която и тв да пуснеш само тоз COVID всеки втори по тв голям разбирач паляци,побъркахте хората страх ме е да кихна на улицата гледат ме се едно съм убил някои
16.
Ааааа
23.11.2020 09:59:41
2
2
ама 75 годишният мъж , сериозно ли е на 75 години , Радостинче ?
15.
Da taka e
23.11.2020 09:59:35
2
5
Komentator nomer 14 e prav ! A tozi s golemite bukvi deto reve Sreshtu administratora e maznia komunisticheski Trol podloga!
14.
до12 ! 10 от 10
23.11.2020 09:52:46
5
15
Хайде стига си политизирвал това бе идиот. Това не е от 10 години само. Така е и преди това, още откакто влезе частната собственост и в здравеопазването. И при Костов и при БСПто и при Герб, държавните болници умишлено се крадат отвсякъде за да фалират и останат само частните. Всеки доктор си има поне частен кабинет, ако не и цяла болница и изнудва пациентите, отказва им лечение в държавните за да печели той, частника. Я не залъгвай хората. Със всичко е така през капитализма ! С храната, с водата, с плажове, гори, язовири, със здравеопазването с образованието, с всичко
13.
АДМИНИСТРАТОРА !!!!!!!!!!!!!!!!!!
23.11.2020 09:49:17
28
13
Е НАПИСАЛ ПОВЕЧЕТО КОМЕНТАРИ И Е РЕГИСТРИРАЛ МАНИПУЛАТИВЕН/лъжлив/ ВОТ!!!!!!!!!ЦЕЛТА МУ Е ПРОЗРАЧНА ДА ОТКЛОНИ ВНИМАНИЕТО ОТ ГЛАВНИТЕ ВИНОВНИЦИ ТЕЗИ КОИТО ЗА 10 ГОДИНИ СЪСИПАХА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО КАТО СИСТЕМА !!!!И СЕГА ЛЕКАРИТИ САНИТАРКАТА ГЮРГА И НАРОДА Е ВИНОВЕН!!!!!!!!!!!!!!
12.
ДО 10 ОТ 10 ГОДИНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!
23.11.2020 09:43:05
29
20
Ни управляват мутри мафиоти и здравната система е превърната в ""далавераджииница ""Сега управляващата мафия се опитва да прехвърли вината си на гражданите!
11.
...
23.11.2020 09:39:35
1
24
Сигурно е разбрал колко пари за лечение са поискали от децата му.
10.
сладура на здравеопазването какво ще каже
23.11.2020 09:36:11
6
24
Дори самата възможност някой да скочи от произволен етаж на болница е подсъдно. Всичко трябва да е обезопасено. След като явно не е, би трябвало някой да носи наказателна отговорност. В затворите защо никой не може да скочи отнякъде и да се пребие? Защото са обезопасени. А болниците защо не са обезопасени? Здравният министър да не се почесва, че май много му се насъбра! Погледнато реално като няма виновни, значи отговорността се носи от здравният министър
9.
ДО 8 А ЧИЕ ДЕЛО
23.11.2020 09:35:18
23
17
Е ТАЗИ ЗДРАВНА СИСТЕМА ААААААА!!!!!!!!!!!!ОТ 10 ГОДИНИ НИ УПРАВЛЯВАТ ПРОСТИ МУТРИ МАФИОТИ ПРЕВЪРНАХА И ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО В СИСТЕМА ЗА """ДАЛАВЕЛИ""
8.
Pinochet
23.11.2020 09:26:07
2
15
При Тази"здравна цистема", някои да о4акеа друго???
7.
Aa
23.11.2020 09:15:10
4
27
Covid 19 ще пише в смъртния акт
6.
бедни и богати
23.11.2020 09:14:23
2
48
Това разбира се е за по бедните. Първо ги рекетират, после се държат с тях като с животни, после пак рекет, обиди, мизерия и т.н. За богатите и властимащите са други болници. Такива като правителствена, там и свирки им правят, гъделичкат ги, обгрижвани са от персонала всячески. Корнелия защо не се хвърли през прозореца ?!
5.
Важното е
23.11.2020 09:14:14
2
46
че бургаската болница ще бъде пребоядисана отвън във весели цветове !Вътре ще си е същата гробница, разбира се !
4.
?
23.11.2020 09:10:33
7
31
1. Кой да спасява-по голлямата част избягаха в чужбината, малката част останаха , разболяват се и дори изпреварват болните към пътя небесен.Една част от малката част се страхуват /нормално, човешко е/ и останалата част за кой по напред да се погрижат. Да чухте при заболяването на ББ, на КН, на депутати да имаше забавяне на линейки, търчане от болница на болница.Облагодетелстван да си днес това те спасява!
3.
Georgi
23.11.2020 09:04:00
0
50
Бургаската болница е рекордьор в това отношение. Не знам за друга болница в България, където да има толкова много случаи.
2.
дааа
23.11.2020 09:03:30
5
45
Бургас, най добрия град за живот
1.
!!!!!!!!!!!!!!!!!
23.11.2020 08:55:27
2
68
До къде води това вече да влезеш в " болница ". Убиват ти всякакво желание за живот, вместо да те спасяват
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Очевидци и дрон опровергават официалната версия за трагедията с малките футболисти на Славия Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ За луксозна екскурзия в Кан разбрахме едва днес преди обед от командировъчното ѝ Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Планът е подготвян с месеци и обхваща стотици плавателни съдове в Залива Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Деветокласничката Жанет Стефанова от СУ „Христо Ботев“ в Айтос бе отличена от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Огнеборците са влезли в жилище на втория етаж със специализирана техника Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма "Forty Love" проследява млад тенисист, изправен пред съперничество и привличане 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой Ще се изяснява къде са били родителите му и дали е имало спасител СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ Столичният общински съвет ще разгледа утре доклада на кмета Васил Терзиев и ръководството на СОС в памет на емблематичния писател, сценарист и общественик Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Инфлуенсърката сподели плановете си за бъдещето и коментира слуховете за годеж с Димитър Рачков Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Вторият заем ще е в размер на 2,2 млрд. евро, а липсващите още 5 милиарда ще се компенсират частично с повишен максимален осигурителен доход, по-високи винетки и ТОЛ такси
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори