Извънредно! Пациент скочи от 8-ия етаж на бургаска болница
75-годишният мъж е от село Ябълчево
Пациент е скочил от 8 етаж на бургаската болница, предава очевидец за Флагман.бг. Мъжът е на 75 години.
Полетял е от 8-ия етаж и е паднал на строителното скеле на 4-ия етаж.
Когато пожарникарите са го свалили, все още е бил жив, но впоследствие починал от травмите си.
По информация на Флагман.бг инцидентът е станал малко след 7 часа тази сутрин.
В Пето РУ на МВР в Бургас е подаден сигнал, че мъж е скочил от 8 етаж на отделение в стария корпус на УМБАЛ-Бургас. Установено е, че починалият е 75-годишен мъж от село Ябълчево.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

И нивите на дядо си не продадох, произвеждам жито. Ти и твоите роднини продадохте нивите на дядовците си, изядохте парите и сега искате да делим моя труд, от къде на къде?
Кой ти пречи да имаш нещо?
Работи и имаи. Май единствено мързела, ти пречи.
Лесно е да искаш всеки да имал поравно независимо колко се е трудил, но така кой ще иска да се труди? Природните ресурси и богатства някой трябва да ги изкопае да ги обработи да ги транспортира, но кой ще се навие, ако раздаваш по равно и на копача и на лежащия под крушата?
И пак да гласувате за тях, тулупи, защото тях си заслужавате!
https://www.flagman.bg/article/201324
жuвoта стaна страшeн , не е жuвот товa
Какво , нямал е достатъчно подемна сила ли, та затова паднал?