Извънредно! Пациент скочи от 8-ия етаж на бургаска болница
75-годишният мъж е от село Ябълчево
Пациент е скочил от 8 етаж на бургаската болница, предава очевидец за Флагман.бг. Мъжът е на 75 години.
Полетял е от 8-ия етаж и е паднал на строителното скеле на 4-ия етаж.
Когато пожарникарите са го свалили, все още е бил жив, но впоследствие починал от травмите си.
По информация на Флагман.бг инцидентът е станал малко след 7 часа тази сутрин.
В Пето РУ на МВР в Бургас е подаден сигнал, че мъж е скочил от 8 етаж на отделение в стария корпус на УМБАЛ-Бургас. Установено е, че починалият е 75-годишен мъж от село Ябълчево.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

И нивите на дядо си не продадох, произвеждам жито. Ти и твоите роднини продадохте нивите на дядовците си, изядохте парите и сега искате да делим моя труд, от къде на къде?
Кой ти пречи да имаш нещо?
Работи и имаи. Май единствено мързела, ти пречи.
Лесно е да искаш всеки да имал поравно независимо колко се е трудил, но така кой ще иска да се труди? Природните ресурси и богатства някой трябва да ги изкопае да ги обработи да ги транспортира, но кой ще се навие, ако раздаваш по равно и на копача и на лежащия под крушата?
И пак да гласувате за тях, тулупи, защото тях си заслужавате!
https://www.flagman.bg/article/201324
жuвoта стaна страшeн , не е жuвот товa
Какво , нямал е достатъчно подемна сила ли, та затова паднал?