Заразата отне живота на 34-ти учител
Отиде си любимият на учениците в Карлово педагог Веселка Балтова
Любима учителка загуби битката с коронавируса в Карлово. Коварното заболяване отне живота на дългогодишната преподавателка от СУ “Васил Левски“ г-жа Веселка Балтова. Те е 34-ят педагог, починал от Covid-19 през последния месец у нас.
„Угасна един живот, отдаден на другите. Тя даряваше любов и усмивка на всички около себе си, заразяваше с позитивизъм и добро настроение", написа в социалните мрежи директорът на школото Мариана Манчева.
Тази седмица от Covid-19 се спомина 33-годишният преподавател от основното училище в Садово Георги Терзийски.
Преди два дни пък ни напусна директорът на ОУ "Петко Каравелов" в Асеновград Христо Андонов - училището и градът изгубиха един прекрасен човек и професионалист.
Учители от цялата страна започнаха подписки и отправиха апели към просветното министерство с искания за минаване на обучение в електронна среда, докато отмине пикът на епидемията.
Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“
Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована
Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите
Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако
Лекар развенча голям мит, свързан с водата
Анна отдаде постоянните си кожни обриви на стреса, истината се оказа зловеща
Настъпва голям астрологичен обрат за три зодии
Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков
Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница
Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра
19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник
Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна

Догодина, ако дай Боже преборим вируса, децата ще учат спокойно.