×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бойко Борисов: Пандемията просто ни съсипа! В Европа пълният локдаун не дава резултати, само щети


21 Ноември 2020, Събота, 11:32 ч.
Автор: Флагман.БГ

Сега важното е хората да работят и да имат гаранции, посочи Борисов

"Важно е да работят хората, да имат гаранция, че няма да ги уволняват. Всеки трябва да пробва да се възползва от мярката 60/40, която вече е станала и 80/20. До тук за бизнеса през социалното и икономическото министерство - 1 милирад. Има 60/40, някъде са 80/20 и резултатът е много добър. Безработицата я държим. Важно е да работят хората, това им донася и психическо здраве, и пара.

Не се чувстват застрашени, има гаранция, че няма да ги уволняват", това каза Бойко Борисов по време на днешната си визита в Самоков, където посети военно-промишления комплекс, където се произвеждат военни превозни средства, техника и лед осветление. Премиерът не пропусна да изкоментира и пандемията COVID-19.

"Тая пандемия ни се струва от години. А а е само от март. Просто ни съсипа. САЩ ги съсипа. В Европа - пълен локдаун. Хем не дава никакъв резултат от заболяването, хем - огромни щети на бюджетите", посочи Борисов.


В категории: Политика


8
Коментара
Емел МАХМУД Трагедия в планината Трагедия в планината 08/03/2026, Неделя 10:58 0
Димитър КИРЯКОВ Не питайте ChatGPT за медицински съвети! Не питайте ChatGPT за медицински съвети! 08/03/2026, Неделя 10:00 3
Емел МАХМУД 8 жени, които промениха света завинаги 8 жени, които промениха света завинаги 08/03/2026, Неделя 09:00 1
8
Коментара по темата
8.
Бай Вълчо
21.11.2020 17:55:11
0
4
Плачете си сами за диктатура. В Берлин десетки хиляди протестират срещу затварянето, тука реват да им турят прангите. Кой ви пречи и сега да се затворите вкъщи? Ама нормално, почти година облъчване по всички медии, хората се наплашиха. Мой познат на 36 си замина миналата седмица с масивен инфаркт, но го нямаше по новините. Нали не е ковид, кой му пука, няма снимки, няма съболезнования.
За това че всяка година намаляваме с по 40 хиляди без никаква пандемия - нито дума. Втори сме по смъртност в света без ковид - нито дума. За болест с 2% смъртност и средна възраст на починалите 70 години - вой, апокалипсис, страх и ужас. Нося си маската, знам че не е шега работа, мой близък с онкологично заболяване почина, но от сутрин до вечер за това да говорим като имаме много по-тежки проблеми не върви.
За прословутото затваряне - нито в Италия, нито в Испания проработи, не знам какво мислите че ще стане у нас.
7.
до 4 и 5
21.11.2020 15:14:56
4
1
как беее Радеф прави много за държавата. прави коремни на лостовете и призовава хората да се събират на едно място по време на пандемия.
човека работи здраво и си върши работата като президент има и висше образование и знае езици може и да лети със самалет
6.
Kiro vatev ot 2 ro rpu
21.11.2020 15:07:26
1
3
To i g n vatev sasipa burgas ot reketi ama flagman trie komentarite i tva e zashto ne napishete edna statiqmza policaq koito ima avtoserviz a nqma pravo ima si jena i liubovnica kolejka do koga shte pokrivate tezi samoiniciativi na takiva darjavni slujite koito reketirat darjavata za poveche pari no i grajdanite na cql burgas kato gi kara da si poddarjat kolite v serviza mu i taka natatak
5.
:(
21.11.2020 14:50:31
7
3
Радев се появява само като е насъбрал хейт материал, през другото време го няма никакъв и нищо не прави само си взима голямата заплата и яде и спи, като глава на нацията не е излязъл веднъж да говори за реалните проблеми, пандемията и т.н. Срам и позор е
4.
бай Илия
21.11.2020 14:15:55
8
5
Оня летец къде се скри пак, навря се пак при Деса. Абсолютно не го интересува какво се случва в тази държава, с хората, с болниците. Стои от страни безучастен, а иначе лапа всеки месец по 15 бона. По некадърен президент сме нямали досега.
3.
юберашунгмахен
21.11.2020 13:08:20
5
11
тази хунта ни съсипа начело с бойко чекмеджето
2.
Охо
21.11.2020 12:46:30
4
13
"...хем - огромни щети на бюджетите."
Разбрахте ли кое е важно? Да ви смъкнем кожите и да напълним бюджета, за да има за крадене. Ако умрат хора - не е толкова важно, даже част от тях ще са пенсионери и бюджетът ще е на печалба.
1.
Пожарникар
21.11.2020 12:26:11
1
9
Щом началника казва значи е така..тия специалисти из Европа да дойдат нас да видят....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Трагедия в планината Трагедия в планината 44-годишен мъж почина край Мальовица Гранични полицаи подаряват рози на дамите, чакащи на пункта Гранични полицаи подаряват рози на дамите, чакащи на пункта Подобна организация е създадена на няколко гранични пункта Правописна грешка издаде „лекар“ с фалшива диплома в Лом Правописна грешка издаде „лекар“ с фалшива диплома в Лом 27-годишен мъж се опитал да започне работа в болницата в града с фалшив документ за магистър по медицина Подозираше ли днес Бойко Борисов с кой лебед се снима в Бургаско (ВИДЕО) Подозираше ли днес Бойко Борисов с кой лебед се снима в Бургаско (ВИДЕО) Може би не е случайност, че Калистрати - "Красивият войн" на Приморско се доближи до лидера на ГЕРБ Как мисли поколението Gen Z: Бургазлия, учещ в елитен университет във Виена в откровен разговор за политиката Как мисли поколението Gen Z: Бургазлия, учещ в елитен университет във Виена в откровен разговор за политиката Нашата мечта е никой да не се срамува, че е българин, каза Никола Карагьозов във Ф Студио  Става опасно! Обединените арабски емирства обявиха: Намираме се в състояние на война Става опасно! Обединените арабски емирства обявиха: Намираме се в състояние на война Президентът Мохамед ибн Заид ал-Нахаян направи историческо изявление, което обръща тотално политиката на страната Колко струва една партия в България? Минимум 75 хил. евро и още нещо Колко струва една партия в България? Минимум 75 хил. евро и още нещо Мандатоносителите искат избираеми места в листите, както и процент от бъдещата субсидия Kaĸ зaтвapянeтo нa Opмyзĸия пpoлив (мoжe дa) влияe нa cвeтoвнитe дocтaвĸи нa пeтpoл и гaз Kaĸ зaтвapянeтo нa Opмyзĸия пpoлив (мoжe дa) влияe нa cвeтoвнитe дocтaвĸи нa пeтpoл и гaз . Ecĸaлиpaщият ĸoнфлиĸт в Близĸия Изтoĸ пpeнaчepтaвa ĸapтaтa нa мeждyнapoднaтa тъpгoвия Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима Това е най-скъпата поръчка за цветя тази година, отчитат продавачите Двойки, които спират да правят това, се разделят Двойки, които спират да правят това, се разделят Експерти по взаимоотношения предупреждават, че малък ежедневен жест често определя дали една връзка ще оцелее
Тръмп шокира! Предлага да се използват ракети в борбата срещу наркокартелите Тръмп шокира! Предлага да се използват ракети в борбата срещу наркокартелите От септември Вашингтон предприе интензивна кампания на въздушни удари срещу лодки, за които твърди, че се използват за трафик на наркотици в Карибско море и в Тихия океан Мощен взрив разтърси американското посолство в Осло Мощен взрив разтърси американското посолство в Осло Експлозията отекна в комплекса на американската дипломатическа мисия в западната част на Осло около 1:00 ч. местно време 8 жени, които промениха света завинаги 8 жени, които промениха света завинаги Някои от тях са учени, други – артисти, изследователи или борци за права, но всички оставят следа, която вдъхновява поколения Серия от мощни експлозии порази петролна рафинерия в Иран (ВИДЕО) Серия от мощни експлозии порази петролна рафинерия в Иран (ВИДЕО) Системите за противовъздушна отбрана са били задействани над столицата Силни експлозии разтърсиха района около посолството на САЩ в Багдад Силни експлозии разтърсиха района около посолството на САЩ в Багдад Активирали са се системите за ПВО в близост Земетресение близо до България Земетресение близо до България Трусът е бил на дълбочина около 5 км Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран Руският президент изрази съболезнования за жертвите и настоя за дипломатическо решение Ирански удар по летището в Дубай ще отмени полетите Ирански удар по летището в Дубай ще отмени полетите Emirates спря всички полети до и от Дубай до второ нареждане 20% от британците са за включване във войната срещу Иран 20% от британците са за включване във войната срещу Иран Премиерът Киър Стармър обсъди военната и разузнавателната координация с престолонаследника Мохамед бин Салман САЩ одобриха продажба на 12 000 бомби на Израел САЩ одобриха продажба на 12 000 бомби на Израел Оръжието ще бъде включено във войната
Олга Курносова, руски опозиционер Олга Курносова, руски опозиционер Ликвидацията на Путин е напълно изпълнима задача. Иран като репетиция за Русия? Виц на деня Виц на деня Чък Норис пита дете:
- На колко години си?
- На 11.
- Аз на твоите години бях на 12.
Виц на деня Виц на деня Любопитно!
Знаете ли, че думата "х*йня" има около 20 синонима! А всеки майстор знае поне 420 детайла с такова име...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Българи показали на китайците как се прави шапка от вестник, а те на другия ден направили и обувки, и джапанки...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори