Кървав ужас в Милуоки: Мъж простреля 8 души в супермаркет
Нападателят е избягал, полицията издирва млад бял мъж
Осем човека, сред които момиче в тийнейджърска възраст, бяха ранени след открита безразборна стрелба от млад бял мъж в търговски център в американския град Уоуатоса в близост до Милуоки. Местното издание „Милуоки джърнъл сентинъл“ съобщава, че веднага след стрелбата с множество ранени, нападателят е избягал и все още не е заловен. До този момент все още няма точна информация колко тежко е състоянието на ранените, не е изключено бройката на пострадалите да набъбне.
Специализирани полицейски сили издирват стрелеца, който все още не е заловен. На мястото на инцидента са изпратени над 40 автомобила на силите на реда, полицейски хеликоптери обследват района в издирване на стрелеца. Екипи на ФБР също са ангажирани със случая, съобщава "Асошиейтед прес".
Полицейски говорител обяви, че изстрелите са прозвучали около 14:50 ч. местно време в близост до входа на магазин Macy’s. Кметът на град Уоуатоса Динис Макбрайд потвърди, че нападателят е избягал, но изрази надежда, че той ще бъде заловен съвсем скоро. Медии допускат, че масовата стрелба може да е причинена от расова ненавист, тъй като повечето простреляни са афроамериканци.
И в Лудогорец бесни на съдиите Арсов-Минев
Обръщане на тренда: Предлагането на жилища вече изпреварва търсенето
КСТ „Ритмо“ Бургас с впечатляващо представяне на Zagreb Dance Grand Prix
Бургас приема Световната купа по спортна акробатика за трети път, очаква над 500 състезатели
Безплатен вход за децата на 1 юни в зоопарка в Бургас
Стефан Бакалов поема поста зам.-директор на Агенция "Митници", а Георги Господинов ще оглави отново "Капитан Андреево"
Вдигат пенсиите със 7,8 % от 1 юли, но пак сме на дъното по този показател в ЕС
Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола
Гинка отиде до църква преди 3 дни и внезапно изчезна
Как се стигна до разпада на Куба
Спират водата от Равда до Елените, хотелиерите силно притеснени
До 10 години затвор грозят сириеца, катастрофирал в подлеза на ж.к. "Зорница"

ВЕрвайте ми.....