Извънредно! Горя покривът на зала "Арена Бургас"
Два екипа огнеборци са на мястото, както и полицейски служители
Горя покривът на зала "Арена Бургас", съобщават читатели на Флагман.бг. Сигнал за задимяване, което се виждал най-горе на спортното съоръжение, е подаден преди около час. Два екипа огнеборци са на мястото, както и полицейски служители. Тук е и строителят. В момента установяват причините за инцидента.
По първоначална информация, работници са заварявали елементи от конструкцията и от изхвръкнала искра подпокривната изолация е започнала да тлее. За щастие няма пострадали, а материалните щети не са сериозни.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Сега и с Кмета се е зял, мръсника!
Коментара ми е мой и аз като данъкоплатец в този град имам право на мнение,а вие разберете, че когато нещо не ви изнася, не означава, че трябва да го цензурирате. Ще го напиша пак, главанаци!
И бул. Демокрация се стесни до народен юмрук. И без това в Бургас няма много широки булеварди.
Този кмет започва да разсипва града.
Затова избираемите мандати трябва да са 1+1 максимум,а не пожизнени - човек и да има добри идеи,то те се изчерпват с времето.
Е там горе на Шилото да ритате топка по шубраците със скъсани те адидаски
Колодрума дори вече е проектиран и скоро почват да строят - хора на Живко Табаков.
Същото ще се случи с колодрума и стадионите и базите на нефтохимик и черноморец, лапачка трябва да има
Това е повод борисоФФ да Открадне поне още
50 Милиона !
...застраховка? Ква застраховка? Няма нужда. Данъкоплатеца плаща
Най-вероятно ще се използва след допитване с референдум от гражданите на Бургас за
А-Ковид лазарет с походни легла
Б-ХЪБ депо за ИТАЛИАНСКИЯ БОКЛУК
С-Фараонска гробница за виден вожд ръководител на голяма управляваща партия (подобно на гробницата на Китайския император в Сиан, или аналог на Казанлъшката гробница )
Това е работа на Божков и Радев !Също като вируса.
Или са на работа от дома и проверките им са дистанционни?
Или са на работа от дома и проверките им са дистанционни?