Ремонтираха оградата на училището в с. Равнец
Общинският съветник Живко Господинов засегна въпроса пред кмета на Бургас Димитър Николов
Вследствие на повдигнат въпрос от общинския съветник от БСП Живко Господинов във връзка с окаяното състояние на оградата на училището в с. Равнец, същата вече е ремонтирана и компрометираните части от нея са подменени с нови. За решението на проблема се похвалиха местни жители, които благодариха на Господинов за оказаното съдействие.
„Искам да благодаря на г-н Николов за бързата реакция. Вярвам, че с общи усилия предотвратихме потенциални инциденти. Оградата на игрището обезопасява играещите деца в двора на учебното заведение от дерето на река Чакърлийска, което минава успоредно на оградата”, посочи Живко Господинов.
По-високите заплати привличат кадри в армията, некомплектът от военнослужещи е намалял
Април обръща играта за тези зодии
Гаф при обир: Българи забравиха личните си карти в бус с крадени гуми в Австрия
Великденският призив на папата: Спрете войните
Защо е важно да простим преди Великден
Копривата в ракия е по-силна от всяко лекарство. Дядо ми казваше: Запомни тази рецепта до края на живота си!
И Юнона пропищя от високи сметки за ток: Трети месец ви търпя свинщините!
Българи заловени в Австрия за кражба на гуми заради изоставени лични документи
За колко време ще стигнат петролните резерви на ЕС
Гневът на Тръмп: Отворете проклетия проток, луди копелета, или ще живеете в ада - просто гледайте!
Зеленски се разтревожи, че войната с Иран отнема ресурси за Украйна
Изтекоха два важни срока, свързани с изборите

Съветникът Господинов, явно без да е информиран от мен, ПРИЕМА поздрави от своите симпатизанти за ограда към която НЯМА НИКАКВО УЧАСТИЕ- пряко и косвено!!!
Обидно е дасе заблуждават живеещите в с.Равнец с ЛЪЖИ за уж свършена "РАБОТА"!!!! Община Бургас винаги е информирана от мен за строителните дейности по надлежния ред!!!!