Сливналия без книжка опита да подкупи бургаски полицаи, подхвърли им 200 лв. да се почерпят
35-годишният водач бил с отнето свидетелство за управление на МПС
35-годишен мъж от Сливен опита да подкупи бургаски полицаи, като им подхвърли 200 лева да се почерпят и да не му пишат акт, съобщават от пресцентъра на ОДМВР. Вчера сутринта, около 09 часа, екип на Второ РУ спрял за рутинна проверка лек автомобил Киа "Спортидж" със софийска регистрация. Оказало се, че шофьорът зад волана бил с отнето свидетелство за управление на МПС.
За да избегне соления акт, който органите на реда му съставили, сливналията подхвърлил 4 банкноти по 50 лева в служебния полицейски автомобил "Грейт Уол Ховър"
Своевременно е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

AMI AKO VLIAZA V RAIONNOTO S RAZVARZANI RACE , TI KVO PRAVICH TOGAVA , MICHOK ?
AOOOO BASIIII , KUKI BITKADJII . TI DA VIDISH ...
MAI CHTE SA NAKAZVAME PO USTAV .
Ако си много смел пиши място и час да се видим да обсъдим нещата ?
ZAPLACHVACH LI VE , EIII ?
Айде като си много ербап ела се пробвай и с 50 и с хиляда пак ще те закопчея измислен . Анонимна мишка такава . Все не вярват деиба странджанските ви смешници умрели . Пробвайте се чакаме ви и ние се смеем накрая .
- Преместихме се да живеем в Бургас.
Чудна работа водопроводчикът паке същият от Сливен. И много често идва да ремонтира нещо в банята.