Сливналия без книжка опита да подкупи бургаски полицаи, подхвърли им 200 лв. да се почерпят
35-годишният водач бил с отнето свидетелство за управление на МПС
35-годишен мъж от Сливен опита да подкупи бургаски полицаи, като им подхвърли 200 лева да се почерпят и да не му пишат акт, съобщават от пресцентъра на ОДМВР. Вчера сутринта, около 09 часа, екип на Второ РУ спрял за рутинна проверка лек автомобил Киа "Спортидж" със софийска регистрация. Оказало се, че шофьорът зад волана бил с отнето свидетелство за управление на МПС.
За да избегне соления акт, който органите на реда му съставили, сливналията подхвърлил 4 банкноти по 50 лева в служебния полицейски автомобил "Грейт Уол Ховър"
Своевременно е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър

AMI AKO VLIAZA V RAIONNOTO S RAZVARZANI RACE , TI KVO PRAVICH TOGAVA , MICHOK ?
AOOOO BASIIII , KUKI BITKADJII . TI DA VIDISH ...
MAI CHTE SA NAKAZVAME PO USTAV .
Ако си много смел пиши място и час да се видим да обсъдим нещата ?
ZAPLACHVACH LI VE , EIII ?
Айде като си много ербап ела се пробвай и с 50 и с хиляда пак ще те закопчея измислен . Анонимна мишка такава . Все не вярват деиба странджанските ви смешници умрели . Пробвайте се чакаме ви и ние се смеем накрая .
- Преместихме се да живеем в Бургас.
Чудна работа водопроводчикът паке същият от Сливен. И много често идва да ремонтира нещо в банята.