"Black Friday " в Триа Сити Център, пазаруването никога няма да бъде по-вълнуващо
Триа Сити Център не забравя и феновете на онлайн пазаруването
Новите колекции на EA7, Tommy Hilfiger, Calvin Klein са с отстъпка от 30%, а предходните колекции съответно с намаление от 40% до 50%.
Качество, елегантност, стил и синхрон с най–новите модни тенденции откриваме и при марките Kocca, North Sails, Colmar, Freddy, Silvian Heach – всички колекции са с 50% отстъпка.
С до 50 % отстъпка можете да направите покупките си и от марките Mayoral и Guess Kids, където изборът на бебешки, детски и юношески модели е впечатляващ.
Carpe Diem Boutique не остават по-назад и за своите клиенти. Известните брандове Mos Mosh, Stokton, Beaumont, JOSEPHINE&co, Alexandersmith и Imperial ще направят цените си по-ниски с 30% за новите си колекции и с от 40% до 50% за предходни колекции.
Традиция в Триа Сити Център е организирането на томболи с награди. По време на кампанията “Black Friday“, за периода от 20-ти до 30-ти ноември, всеки клиент, направил покупка над 300 лева в магазините на търговския център, ще има шанс да спечели на един от 5-те ваучера за пазаруване на стойност 150 лв. Късметлиите ще бъдат изтеглени на 1 декември и до края на месеца ще имат възможност да похарчат своя ваучер за желаната покупка - за себе си или подарък за любим човек.
Триа Сити Център не забравя и феновете на онлайн пазаруването. Всяка 10-та регистрирана поръчка ще спечели ваучер за пазаруване на стойност 50 лв и ще може да бъде използвана при следваща покупка. Повече информация ще намерите на сайта WWW.SHOP.TRIA.BG.
20 години по-късно: Нов българин в „Хари Потър“
Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“
Веско Маринов вдигна цената, вече струва 12 хил. лева
Граничен полицай простреля човек
Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка
Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро
Петима са задържани след акцията в дома на Ицо Папата в Костинброд
По 6 часа и 39 минути на ден прекарваме в интернет показват последни данни
Външното министерство на РСМ към България: Бъдете партньор, не рецензент в европейския диалог
Не наркотиците, не алкохолът – мълчанието: защо едно дете се обеси преди бала си
Премиера на късометражния филм „Нас, които ни няма“ на 1 февруари в НХК
Войната на пътя няма край: Нов ужас до Телиш
