Още 15 учители в Бургаско са заразени с коронавирус, двама пациенти са издъхнали
Данните са за последното денонощие
189 нови случая на коронавирус са регистрирани през вчерашния ден в Бургаска област, сочат данните на Регионалната здравна инспекция. 17 от тях са хоспитализирани, а останалите са на лечение в домашни условия. Сред заразените отново има учители - общо 15, медиците, които са дали положителен резултат са двама, а учениците - 4.
През последното денонощие в тежко състояние в реанимация са регистрирани трима пациенти.
От новите случаи 121 са в община Бургас, следвана от община Карнобат с 16, Айтос и Несебър отчитат по 10 заразени, Созопол - 9, Поморие - 8, Руен - 4, общините Средец, Приморско и Камено - по трима, Сунгурларе и Царево - по един заразен. В Малко Търново няма регистриран случай на коронавирус през вчерашния ден.
Общо за област Бургас случаите с регистрирани положителни проби за COVID-19 от началото на пандемията към момента са 4734. Излекувани са 1217 души, хоспитализирани са общо 373 пациенти, на домашно лечение са 3048 души. Броят на починалите е 96.
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

Тикво, неграмотното си е неграмотно, включително и ти! Оправи си пунктуацията, тикво!