×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

3 938 са новите с COVID-19, 183 заразени в Бургас


3 938 са новите с COVID-19, 183 заразени в Бургас
Направени са 9 949 PCR теста за COVID-19. 3 938 за положителните проби
Ключови думи: COVID 19, заразени, коронавирус
19 Ноември 2020, Четвъртък, 06:50 ч.
Автор: Флагман.Бг

113 починали през денонощието

3 938 са новите заразени с COVID-19 при направени 9 949 PCR теста по данни на Националния информационен портал. 

Най-много са регистрираните в София – 990, след това се нареждат Пловдив с 464, Варна с 259 и Стара Загора с 219 случая, съобщава Нова телевизия. В Бургас са регистрирани 183 с коронавирус през последното денонощие. 

Активните случаи в страната са 75 526, от които 5 629 са хоспитализирани. В тежко състояние и в интензивни отделения са настанени 313 души. През изминалото денонощия броят на починалите отново надхвърля 100 – 113 са загубили битката с болестта. Излекувани са 944 души. 
 


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
12
Коментара по темата
12.
Селянин
20.11.2020 08:06:04
0
1
До 11. Тъп ли си, или само така изглеждаш?
Гледай октомври и ноември по години. На кой му пука за малката девиация януари. 48% ръст малко ли ти е за последната седмица?.
Не е много сложно за разбиране по принцип, или и теб ще те чипират с 5G?
11.
до селянина
19.11.2020 15:06:22
1
0
Благодаря за линка ! Е и ? В условията на невиждана до сега пандемия имаме резултати сходни с обратен знак за периода януари 2019 и 2020 ! През януари 2019г. сме умирали в повече сравнено с 2020 с подобен ръст както сега ! Явно тогава януари 2019 е бил пика на грипа. И никой не е изпадал в страхова невроза от това. Дори не сме знаели затова, защото бяхме пощадени от масмедиите. Никой не му е пукало къде е таблицата за смъртността на НСИ ! Хайде у лево селяндур !
10.
fritzi
19.11.2020 13:08:03
0
3
https://www.foxbusiness.com/politics/tax-filings-reveal-biden-cancer-charity-spent-millions-on-salaries-zero-on-research
Погледнайте роби, кво прави Бял Човек и кой е директорът на фонда.
9.
Селянин
19.11.2020 13:07:07
3
2
До 5.
Ето ти линка, като толкова не можеш да го откриеш. Има ли нужда да ти го разяснявам по точки и чертички?
Типичен представител на маТряла...
https://www.nsi.bg/bg/content/18121/basic-page/%D1%83%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8
8.
Бай Дечо до 4
19.11.2020 10:00:08
11
4
Виждам, че си фен на статистиката! Направи и една справка за Беларус, които отдавна подминахме по смъртност и където всеки ден отчитат не повече от 5-6 души починали на ден!!! Където и до ден днешен всичко работи и не е спирало! Без масова психоза по медиите, без чувството на обреченост, без паниката в здравната система!! И какво излиза на практика? Че когато "пресолиш манджата" и налагаш голи твърдения, глупави мерки и най- вече страх, здравната система ще се срине и при най- обикновена хрема! В момента се жънат резултатите точно от тези фактори, защото ако този вирус беше на практика толкова опасен колкото постоянно тръбят, България досега щеше да е наполовина!! А да, в Беларус крият истината нали?!!
7.
до 5
19.11.2020 09:05:28
3
9
Май наистина нямаш глава на раменете
6.
до флагман
19.11.2020 08:17:56
6
12
флагман, стига сте манипулирали + и - !
5.
до 4
19.11.2020 08:07:18
49
25
Плашипутарник, дай линк де ! Голи приказки.
4.
Селянин
19.11.2020 07:58:22
31
58
С 48% са се увеличили починалите на седмична база за 2020 спрямо 2019 за последната седмица. Наблюдава се тренд на увеличение през последните седмици. Графиката е стряскаща. Всеки може да провери на сайта на НСИ. Който има глава на раменете и я ползва по предназначение, лесно може да си направи изводите.
Обаче маТряла предпочита да гледа и слуша вместо да мисли.
Не яко ще се мре, ами вече яко се мре, но по-важното е учениците да учат и кръчмите да бачкат.
3.
КороноТъпак
19.11.2020 07:57:49
33
7
Апокалипсиса за региона ни в цифри (19.11.) : починали 2(двама) - мъже на 68 и 74 г. от Карнобат и Несебър ! Бог да ги прости ! На осталите слънчев ден !
2.
Rincewind
19.11.2020 07:41:58
31
14
Правителството на Борисов твърдо е решило да намали броя на заболелите - като намали тестУваните. Няма тестове - няма проблев. Да скрият труповете обаче е по-трудна работата.
1.
Аз
19.11.2020 07:12:55
36
6
Много важно...на кой му пука???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Жертвата е работела в кабелната телевизия в железничарския град Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Очакванията към новата власт звучат почти метафизично: да върне цените назад, да стабилизира нестабилното, да внесе ред в глобалния хаос. Реалността обаче е далеч по-прозаична Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Разговаряме с кмета на Община Царево Марин Киров след повече от 3 часа литургия в храма на града по повод днешния празник на Св. княз Борис-Михаил Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Кметове, родители, учители и ученици почетоха патронния празник на едно от най-старите училища в Бургаска област Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“ Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Тела на морски бозайници са открити на различни плажове
Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Той спечели втори пореден успех във Формула 2 след зрелищна битка до финала Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци?
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори