3 938 са новите с COVID-19, 183 заразени в Бургас
113 починали през денонощието
3 938 са новите заразени с COVID-19 при направени 9 949 PCR теста по данни на Националния информационен портал.
Най-много са регистрираните в София – 990, след това се нареждат Пловдив с 464, Варна с 259 и Стара Загора с 219 случая, съобщава Нова телевизия. В Бургас са регистрирани 183 с коронавирус през последното денонощие.
Активните случаи в страната са 75 526, от които 5 629 са хоспитализирани. В тежко състояние и в интензивни отделения са настанени 313 души. През изминалото денонощия броят на починалите отново надхвърля 100 – 113 са загубили битката с болестта. Излекувани са 944 души.
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа

Гледай октомври и ноември по години. На кой му пука за малката девиация януари. 48% ръст малко ли ти е за последната седмица?.
Не е много сложно за разбиране по принцип, или и теб ще те чипират с 5G?
Погледнайте роби, кво прави Бял Човек и кой е директорът на фонда.
Ето ти линка, като толкова не можеш да го откриеш. Има ли нужда да ти го разяснявам по точки и чертички?
Типичен представител на маТряла...
https://www.nsi.bg/bg/content/18121/basic-page/%D1%83%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8
Обаче маТряла предпочита да гледа и слуша вместо да мисли.
Не яко ще се мре, ами вече яко се мре, но по-важното е учениците да учат и кръчмите да бачкат.