×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето кой спечели купата на БМФ Порт Бургас за 2020 г.


Ето кой спечели купата на БМФ Порт Бургас за 2020 г.
Призьорите от футболния турнир за купата на "БМФ Порт Бургас"
14 Ноември 2020, Събота, 16:35 ч.
Автор: Флагман.БГ

Селекцията на „Аутсайдерите“ грабна голямото отличие от надпреварата 

 

 

 

Отборът на „Аутсайдерите“ печели купата на БМФ Порт Бургас 2020 в турнира по минифутбол за младежи.

В оспорван финал младежите, сформирали свой тим специално за тази надпревара, надиграха другия финалист – отборът на Професиона гимназия по механотехника и електроника-Бургас. Така извоюваха правото си на 10 декември, ако епидемиологичната обстановка позволява,  да бъдат на трибуните на стадиона в Разград, за да подкрепят футболистите на Лудогорец в срещата им с ЛАСК Линц  - част от футболния турнир „Лига Европа”. Билетите, както и транспорта от Бургас до Разград и обратно, ще бъдат са осигурени „БМФ Порт Бургас” ЕАД - концесионер на пристанищните терминали „Изток 2” и „Бургас Запад”.

На второ място със сребърни медали и купа се класираха младите футболисти от Механото. Бронзът завоюва отборът на Професионална гимназия по транспорт, следван от сборния „Pomorians“, който остана четвърти в надпреварата.

Турнирът за купата на БМФ Порт Бургас 2020 се проведе на 14 ноември, при спазване на всички мерки за безопасност, наложени заради пандемията COVID 19. В Спортен комплект „Каменица Арена“ публика нямаше, турнирът бе излъчен онлайн и наблюдаван през фейсбук от феновете на състезаващите се отбори и от любителни на футболната игра.

На двата терена на „Каменица Арена” сили премериха общо 8 отбора. В надпреварата се включиха два отбори от бургаските училища: Гимназия с изучаване на немски език „Гьоте”, професионалните гимназии по механотехника и електроника, по морско корабоплаване и риболов, по компютърно програмиране и иновации, по транспорт, както и сбортине „Pomorians“, „ Sharks” и „Аутсайдерите” . 

Отборите бяха разпределени чрез жребий  и се състезаваха на принципа „всеки срещу всеки” в своята група.

След края на груповата фаза победителите се срещнаха на полуфинал и финал чрез директни елиминации. Състезанието се проведе със съдействието на Бъгарската асоциация по минифутбол – клон Бургас и съгласно правилата, регламентирани в Наредбата на БФС по минифутбол за 2020 г.

Въпреки уверенията им, че играят за удоволствие и най-важен е  феърплеят, всички футболисти демонстрираха завидна техника с топката и показаха, че имат капацитет за победа.  

За всички участници турнирът бе абсолютно безплатен. Освен голямата награда, организаторите бяха подготвили купи и медали за класиралите се на първите три места, както и индивидуални предметни награди за второ, трето и четвърто място и подаръци за всеки участник в надпреварата.

Турнирът за купата на БМФ Порт Бургас се организира за пета поредна година. Още първото му издание през 2016 г. получи широк обществен отзвук и  придоби характер на общоградско събитие. Тази година надпреварата отново се превърна в красив спортен празник, каквато е идеята на спонсора – „БМФ Порт Бургас“ ЕАД. Турнирът постигна основната си цел – да помогне за утвърждаването на спортни навици сред младите, за развитие на масовия спорт в града и да докаже, че социално отговореният бизнес винаги  намира  точното място към което да насочи своята помощ.


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
1
Коментара
1
Коментара по темата
1.
Сотирката
14.11.2020 17:11:27
1
4
100% Сотиров е взел комисионна и затова аутсайдерите спечелиха той ги прави тия работи много е добър ухааас
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Зимуващият миден замък на бургаския плаж по пътя за солниците Зимуващият миден замък на бургаския плаж по пътя за солниците Който разказва истории за любов, за раздели, за раждане на креативни идеи и за пробуждане на смели мечти Древногръцка мозайка разкри какво са си пожелавали хората преди хилядолетия Древногръцка мозайка разкри какво са си пожелавали хората преди хилядолетия Кратък надпис върху антична подова мозайка показва, че стремежът към здраве, радост и вътрешен мир е непроменен от древността до днес. Пенев над дербито: легендата, която обедини българския футбол Пенев над дербито: легендата, която обедини българския футбол В деня на сбогуването „Герена“ и „Армията“ замълчаха заедно Сигнал до Флагман: Стълбите на символа на Бургас са корозирали, нужен е ремонт (СНИМКИ) Сигнал до Флагман: Стълбите на символа на Бургас са корозирали, нужен е ремонт (СНИМКИ) За щастие ръждата изглежда повърхностна и обновяването на съоръжението не би следвало да е кой знае колко скъпо 147 години от денят, в който София възкръсна свободна 147 години от денят, в който София възкръсна свободна На 4 януари 1878 г. руските войски на генерал Гурко влизат в града и променят съдбата му завинаги Със звън на хлопки и древни ритуали кукери оживиха Велико Търново Със звън на хлопки и древни ритуали кукери оживиха Велико Търново За първи път сурвакарският обичай бе пресъздаден пред Царевец и по Самоводската чаршия Поклон пред Тото: Бургас се прощава с един голям музикант Поклон пред Тото: Бургас се прощава с един голям музикант Сбогуването с обичания и в далечна Норвегия Тодор Илиев ще бъде утре от 13,30 часа в ритуалната зала на гробищния парк КЗП и НАП влязоха в магазините заради съмнения за завишени цени КЗП и НАП влязоха в магазините заради съмнения за завишени цени Контролът срещу спекулацията свързани с еврото, доведе до първите актове и санкции за търговци, нарушили правилата  Вече няма никаква пречка Китай да нахлуе в Тайван Вече няма никаква пречка Китай да нахлуе в Тайван Ако правилата вече не важат за никого, защо да важат за Пекин? Измама с изкуствен интелект: фалшиви клипове с проф. Габровски заливат мрежата Измама с изкуствен интелект: фалшиви клипове с проф. Габровски заливат мрежата Лекар и телевизионна водеща са използвани без знанието им за реклама на съмнителни продукти
Томи Лий Джоунс проговори след смъртта на 34-годишната си дъщеря Виктория Джоунс Томи Лий Джоунс проговори след смъртта на 34-годишната си дъщеря Виктория Джоунс След като свидетел повдигна завесата на случая в последните часове Тръмп след ударите по Венецуела: САЩ поемат контрола, Мадуро е в ареста Тръмп след ударите по Венецуела: САЩ поемат контрола, Мадуро е в ареста Американският президент обяви военна победа, ареста на Мадуро и планове за възстановяване на петролната индустрия Кой е полковник Жак Бо и защо е личен заложник на Урсула фон дер Лайен? Кой е полковник Жак Бо и защо е личен заложник на Урсула фон дер Лайен? Негова книга го превърна в първия известен дисидент в ЕС с отнети човешки права Резиденцията на Путин във Валдай: кой живее там и защо мястото е строго пазена тайна Резиденцията на Путин във Валдай: кой живее там и защо мястото е строго пазена тайна Семейство, охрана и мълчание – какво знаем за най-загадъчния дом на руския президент Тръмп: Казах на Мадуро да се предаде – гледах залавянето му на живо Тръмп: Казах на Мадуро да се предаде – гледах залавянето му на живо Президентът на САЩ разкри детайли за тайна операция във Венецуела и бъдещето на петрола Край на безтегловността? Русия проектира космическа станция с изкуствена гравитация Край на безтегловността? Русия проектира космическа станция с изкуствена гравитация Въртящата се орбитална база обещава по-здравословен живот за астронавтите след ерата на МКС Разстрел в тила: убит полковник разкрива мрачните тайни на руската армия Разстрел в тила: убит полковник разкрива мрачните тайни на руската армия Командирът е разстрелян с четири куршума месеци след като е обвинен в убийството на свой подчинен Oт шофьор на автобус до президент на Венецуела - Николас Мадуро и спорната му легитимност Oт шофьор на автобус до президент на Венецуела - Николас Мадуро и спорната му легитимност Пътят на човека, наследил Уго Чавес и превърнал се в символ на авторитарния режим Идентифицираха още жертви от пожара в Кран Монтана - сред тях и тийнейджъри Идентифицираха още жертви от пожара в Кран Монтана - сред тях и тийнейджъри Няколко младежи са разпознати, а над 100 ранени продължават лечението си в няколко държави Войната за петрола на Венецуела – ключ към бъдещето на света и заплаха за Иран Войната за петрола на Венецуела – ключ към бъдещето на света и заплаха за Иран Ще успее ли „миротворецът“ Тръмп да замени президента с Мачадо, която спечели „Ноблел“ за мир през 2025-та въпреки призивите за ликвидиране на съперника й?
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ Димитър Пенев ще е вечно жив! Виц на деня Виц на деня - Защо от България не емигрират политиците?
- Защото от България има изтичане на мозъци, а не на задници.
Виц на деня Виц на деня В габровси ресторант клиент пита:
- Защо три варени яйца са по-скъпи от три бъркани?
- Защото варените можете да ги преброите.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Българинът става от масата само ако много му се пикае. За всичко останало става жена му!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори