Тита: Получавам неприлични предложения, но имам сериозно гадже и съм щастлива!
Певицата обаче не им обръщала внимание
Младата певица Тита е сред най-актуалните изпълнителки у нас и затова често жълтите медии й приписват връзка с различни мъже. Попитана за любимия си мъж, тя небрежно се измъква от темата: "Мъжете в моя живот са изключително малко и в момента имам до себе си човек. Щастлива съм с него", лаконично споделя Тита пред „България Днес“.
Заради натоварения си график и многото неща, в които влага енергията си, Тита е поизоставила студентството. Тя бе приета в специалност „Финанси“ в УНСС. Не обича студентските купони. Предпочита партитата вкъщи с най-близките приятели на вечеря и чаша вино. Христина пее откакто се помни, а и цялото й семейство е музикално – такъв талант има дядо й, баба й, баща й, лелите й.
Тита споделя, че на критиката реагира с търпение. "Научила съм се, че когато следваш пътя и целите си, доказваш какво можеш и кой си. Етикетът пада. Затова казвам на хората: опознайте Христина, преди да съдите Тита". Тита разказва, че се е случвало да получава неприлични предложения, но ги подминава с усмивка и не им обръща внимание.
Насоки за щастлив живот според вашата зодия
Дара е футболен фен, ето за кой гранд вика
Насоки за щастлив живот според вашата зодия
18/05/2026, Понеделник 21:20
0
Хантавирус се появи до България
Ангела Меркел: Не подценявайте Путин
18/05/2026, Понеделник 20:30
1
Огромна трагедия: 12-годишно дете загина при катастрофа
Нанесен е огромен удар в Джирото
Съвети според зодията: Любов, кариера и здраве
Шакира спечели битка за 60 млн. долара
14-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с медицински хеликоптер до София
Буря в чаша вода с чужденец от ЦСКА
Бургазлия поздрави Дара
Ергенката Венета се оплака от годеника си - станал наркоман и затънал в дългове

Кой мъж се слага на грозна жена????????