Викторио Павлов и Петко Медвецки на път да нанесат смъртоносен удар на „Нафтата“, съдят клуба за 50 хил.лева
Двамата бяха доведени от Анелия Златкова през лятото, провалиха се и напуснаха със скандал
Доскорошният старши треньор на ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Викторио Павлов и спортният директор Петко Медвецки са на път да нанесат смъртоносен удар върху клуба, научи Флагман.бг.
Двамата са подали искови молби в Районния съд в Бургас, с които са изявили претенции да получат общо 50 хил.лева за предсрочното прекратяване на контрактите им. Те претендират за 8 заплати (по 3 хил.лева месечно възнаграждения, според официалната справка, б.а.), както и обезщетение за освобождаването си.
Голям скандал в Нефтохимик, изгониха Викторио Павлов
Ситуацията е изключително деликатна, защото проблемите за клуба и без това са твърде много. Задълженията към края на септември възлизаха на над 800 хил.лева.
Павлов и Медвецки бяха доведени през лятото от Анелия Златкова, която в онзи период управляваше клуба. Те получиха скромни средства, за да сформират отбор, но и пълна свобода – да подберат играчите, които желаят.
Въпреки това определено не се справиха и „Нафтата“ бе абсолютният аутсайдер в групата. Стигна се дотам, че футболистите сами да бойкотират треньора си, който ги е довел в Бургас и да откажат да излязат на тренировка, докато той е начело на отбора.
Павлов бе освободен със скандал от ст.“Лазур“, клубът бе поет от Ники Кръстев, а новото ръководство, което встъпи в длъжност преди 20-ина дни освободи няколко играчи и „Нефтохимик“ стабилизира играта си. Видя се лъч надежда, който сега може да изгасне.
Междувременно стана ясно, че утре е събранието на СНЦ-то на което трябва да се реши дали феновете дастанат еднолични собственици на клуба, след като и Общината, и Павел Бошнаков са готови да дарят безвъзмездно акциите си.
Как да намалим праха по мебелите: Трикът с омекотител за дълготраен блясък
"Нефтохимик" с много важно попълнение
Заради войната: Презервативите поскъпват с 30%
Черноморец с голям трансфер
Горивата в България поевтиняват
Швеция прехвана два руски изтребителя
Домашен хляб с хрупкава коричка: Най-лесната рецепта без месене
13/06/2026, Събота 14:33
0
Високо напрежение на "Тракия"
Как бързо и лесно да премахнем мазнините от фурната с подръчни средства
Трансферна въртележка: ПСЖ набеляза Феран Торес за заместник на Брадли Баркола
Златни правила за сочни и перфектно изпържени кюфтета
Нора Недкова съди Марк Зукърбърг, ето защо

Аз не зная да е взето едно добро и полезно решение в интерес на клуба.
За толкова години мъка, по десет тухлички на ден всеки да беше докарал на някоя заравнена поляна, сега щяхме да играем на свой стадион.
Обаче не! То не бяха бизнесмени, менаджери, бизнесдами, общинари, комисии, събрания и какво ли още не, и....... нищо. КОЙ ВЗИМАШЕ РЕШЕНИЯТА ? КОЙ Е ОТГОВОРЕН ? КЪДЕ БЯХА ОСТАНАЛИТЕ, НА КОИТО СЕ ПЛАЩАШЕ ДА УПРАВЛЯВАТ ? ЗАЩО МЪЛЧАТ И СЕГА ?
Ех, как ще липсва този нежен фалцет на футболните фенове, ехххх....и няма вече хората да се чудят дали е евнух.
Закривай, кочината!
Ех, как ще липсва този нежен фалцет на футболните фенове, ехххх....и няма вече хората да се чудят дали е евнух.
Закривай, кочината!
Ех, как ще липсва този нежен фалцет на футболните фенове, ехххх....и няма вече хората да се чудят дали е евнух.
Закривай, кочината!
На цялата спортна общественост в града и писна от тънките игри на шепа лумпени, които живуркат, а цял Бургас плаща сметката!
Брадатия с глезенчето, мангала от Меден Рудник, онзи плазмодии миньора, големия хулиганин, койо подрежда количките на мола се облажиха доста години... Мандрата обаче свърши, дойде Видов ден !
Време е за заопокойна молитва! Край на комедията в розово- зелено!