Резил! Известният АГ д-р Харалампиев от Несебър предизвика меле на пътя, но защо отказа тест с дрегер?
Униформените още на място свалили регистрационните номера на автомобила му, отнели му шофьорската книжка за срок от 2 години и отнесъл глоба от 2000 лв.
59-годишният лекар от ФСМП-Несебър – д-р Марио Харалампиев го загази здраво. Късно снощи той предизвикал автомеле на несебърската ул. „Иван Вазов“. Акушер-гинекологът бил зад волана на лекия си автомобил "Ауди А4" с бургаска регистрация. Около 22,30 часа при десен завой той помел странично насрещно движещ се „Фолксваген Пасат“ с бургаска регистрация и предизвикал бруталната катастрофа.
На място веднага пристигнал екип на Пътна полиция, като 59-годишният гинеколог отказал тест за алкохол и наркотици. След многократния си отказ докторът не се уплашил и от санкциите. Предпочел да попадне под ударите на закона, униформените още на място свалили регистрационните номера на автомобила му, отнели му шофьорската книжка за срок от 2 години и отнесъл глоба от 2000 лв.
59-годишният уважаван гинеколог е родом от Дупница и работи във филиала на Спешна помощ от 2011 г.
По сръбска телевизия: Борисов е сърбин, който не признава, че е сърбин (ВИДЕО)
Сигнал за бомба на летището в Сараево, има евакуирани
7 кандидати подадоха документи за европрокурор от България
Лавров: САЩ искат да поставят Европа на мястото ѝ
МИРГ Приморско-Царево получи европейско финансиране
Пловдивският „Капан“ се превръща в убежище за просещи - няма кой да реагира
Наталия Симеонова с нов проект „От сърце“ – платформа за любов, прошка и признание
България №1 в ЕС по пушачи сред деца - момичетата пушат повече от момчетата
Доналд Тръмп-младши се сгоди за модел с впечатляващо минало
ВКС потвърди 7-годишната присъда на Стойко Чепенлиев за смърт след побой и грабеж
Като две капки вода започва през пролетта – новини, промени и всичко, което трябва да знаем

Дано да не са дошли и от CD-та тия влияния, че повече от това не може да си причините!
НИЩО НЕ ОПРАВДАВА ПИЯНДУРНИЦИТЕ, СЕДНАЛИ ЗАД ВОЛАНА!
Аре чешай си езика другаде.
То да беше водач на линейка да пишете щуротии!
Жалки драскачи сте! После очаквайте адекватни медицински грижи, които явно сте получили, за да дращите тия глупости.
Този лекар е един добър човек. Не оправдавам постъпката му всеки има недостатъци.
Нека не забравяме добрините който е направил.
Сложни материи за разбиране от обидени на "личностите си" пациенти и клиенти, командващи "дистанционно" с "телеграфни изречения"!
Дразнят ви хората инвестирали в образованието си и защитили степени! Леко да не им заемете работните места, че и възнагражденията проверявате, все едно от вашите джобове им се заплаща и не си ги отработват!
Нека който има смелост да сподели подробности.
При десен завой е възможно да се спре на тротоара.
Това да не е таксиметров шофьор с пияни клиенти, изтървал пресечката към адреса?