×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп ще отбележи първите 100 дни от управлението си с митинг в Детройт
  • Ето какво ще е времето днес
  • Тръмп ще намали въздействието на автомобилните мита
  • След великденската ваканция, депутатите се събират за две заседания, започвайки с извънреден парламентарен контрол днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изгладнелите варненци Красимир и Станимир, обирали апартаменти в Бургас, ще чакат присъда в ареста


Изгладнелите варненци Красимир и Станимир, обирали апартаменти в Бургас, ще чакат присъда в ареста
След поредния им удар в морския град, двамата бяха спипани при спецакция на полцията и закопчани
12 Ноември 2020, Четвъртък, 22:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Районният съд е определил най-строгата мярка за неотклонение срещу рецидивистите – „задължане под стража“

Двамата изгладнели варненци Красимир Кръстев и Станимир Георгиев, които бяха спипани при спецакция на „Криминална полиция“ и „Специализираните полицейски сили“ при ОДМВР-Бургас за извършването на множество кражби в Бургас, ще чакат делото си в ареста. Бургаският районен съд им наложи най-строгата мярка за неотклонение „задържане под стража“. Магистратите се съгласиха с мнението на наблюдаващия прокурор от Районна прокуратура, че ако не бъдат в ареста, Красимир и Станимир могат да се укрият или да извъшрат друго престъпление.  Двамата мъже са с богати криминални досиета. Те са нахлули преди дни в апартамент в жк „Изгрев“, откъдето са откраднали множество накити и лаптоп – всичко на стойност 3575 лв.

В жилището е проникнато чрез използването на техническо средство – т.нар. „трошач за секретни патрони“. Това е устройство, което е изработено от нечуплива масивна стомана и се използва за счупване на патрона, което пък позволява освобождаването на отвора на бравата и безпрепятственото превъртане на езика.

За двамата е ясно още, че са проникнали и в няколко други апартамента в Бургас в центъра. Те са с богати криминални досиета и множество присъди за кражби. Красимир и Станимир действали изключително организирано – пристигали в града, набелязвали жилище, разбивали го, след което се прибирали с плячката.

Двамата бяха арестувани ден след последната им взломна кражба. Определената им от Бургаския районен съд мярка за неотклонение не е окончателна и подлежи на обжалване пред Окръжния съд. 
 


В категории: Темида


Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ На десния си крак носи бижута за... На десния си крак носи бижута за... 29/04/2025, Вторник 21:03 1
Големи проблеми с водата в...
Големи проблеми с водата в... 29/04/2025, Вторник 20:40 0
Млада жена нападна полицаи
Млада жена нападна полицаи 29/04/2025, Вторник 20:00 0
Флагман.БГ Спечели чисто нова кола Спечели чисто нова кола 29/04/2025, Вторник 19:40 0
Флагман.БГ Каза за българския футбол Каза за българския футбол 29/04/2025, Вторник 19:24 0
9
Коментара по темата
9.
Istinata
08.02.2021 05:43:05
0
0
Novak kupenov e edno tapo jivotno. Niama sprayed li oat v Bulgaria Zashtoto e oshte jiv, toi iznasilvashe malki detza po na 13, 14 godini. Da gori v ada dano
8.
Изгладнял и почерпен
13.11.2020 16:16:09
0
0
"Изгладнели" звучи като оправдание за престъпленията на тези крадци, които вероятно са с наднормено тегло и изобщо не гладуват.

Неправилно избрана дума от журналистите, като "почерпен" за пиян убиец на пътя и т.н.
7.
Ккк
13.11.2020 11:12:01
1
1
Браво на Бургаските барети !!! Бай Марин - генерал !!!
6.
възмутен теляк до 1
13.11.2020 07:54:49
0
3
Сигурно са се похвалили някъде из коментарите във флагман и бдителен гражданин е подал сигнал.
5.
Про СИК
12.11.2020 23:48:11
1
4
Тоз Новак е карикатура.Като братчед си Янко Поморийския, оня ден махнал брадата и поздравява наред по Главната.Смехоран.
4.
slaveikov
12.11.2020 23:35:27
1
6
Новак Купенов пък от кога се занимава с домови кражби ,като съвсем друго му е кръга на "работа" от 100 години ,а за негови близки ,да не говорим ,че ще се посмеем със седмици напред .
3.
До МВР
12.11.2020 22:34:35
0
14
Колко още апартаменти трябва да бъдат обрани докато приберете Новак Купенов в пандела....Тва лайненце,не спира с кражбите в целия град,даже прави и кокошкарски кражби в Kaulfland и Моловете.
2.
Асен Дългата ръка
12.11.2020 22:32:19
1
9
Засекли са им колата след ударите.Сигурно веднага са излизалш с нея от града.Аматьори.Без автомобила ще ги хванат за дедовия.
1.
Любппитен
12.11.2020 22:05:19
4
12
Много е интересно как са ги хванали.Разкажете по подробно моля?????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Отстраненият от шоуто готвач се появи на вечерната резервация с цветя и любовно послание Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Вече са договорени първите групи и стартираха резервациите за организираните пътувания Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона Добрин не завоюва колата от Турнирите, но получи награда за атрактивност Световен шампион пристига в Бургас Световен шампион пристига в Бургас Нафтата със силен трансфер Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици 60% дял на ВЕИ в мощностния баланс е критичен, поясни енергийният експерт Иван Хиновски Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Той сподели, че се съмнява кибератака да е причината за аварията на Иберийския полуостров, заради която няколко държави останаха без ток Големи проблеми с водата в... Големи проблеми с водата в... Хората във врачанско село бедстват Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Европол казва, че влиза от двете пристанища, поясни бившият секретар на МВР проф. Николай Радулов Промяна в движението по "Тракия" утре Промяна в движението по "Тракия" утре Движението при 251-ви км, в посока Бургас, ще е в активната лента за няколко часа Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Гражданите настояват за реализацията й от години
Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... По неволя: Транзисторите се връщат на мода Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака В Мадрид обаче не бързат с констатациите
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори