Със 140 хил.лв. Сунгурларе се готви за тежка зима
Търсят кой да извършва снегопочистването и обезопасяването на пътищата
Община Сунгурларе взима предварителни мерки за осигуряването на снегопочистването и поддръжката на пътищата по врема на предстоящата зима. С обществена поръчка за малко над 140 хил.лв. от общината търсят кой да предостави услуга по снегопочистване – както патрулно, така и периодично. В поръчката влиза още и обезопасяването на пътищата срещу хлъзгане; окосяване на тревни площи и изсичане на храсти; предпазване от снегонавявания.
Процедурата е рутинна, но предвид факта, че от няколко години в източната част на България не е имало тежка зима, а прогнозите за тази година са такава да има, подготовката от рано може да изиграе ключова роля в справянето с потенциални тежки снеговалежи.
Крайният срок за подаване на документи е утре, което означава, че съвсем скоро ще стане ясно кой ще предостави на община Сунгурларе важната за предстоящите студени месеци услуга.
Бивш играч от българското първенство закъса с черно тото
Жълт код за 16 области заради интензивни валежи и гръмотевици
Стана ясно кога отваря най-големият магазин на BILLA в Бургас
Чехия разследва как шофьорите на двете коли от "Челопешко шосе" са получили книжки
Почина първият демократичен кмет на София
Силно земетресение разтърси регион Приморски
Розовият сън на Маями
Вижте кога и къде ще пръскат за кърлежи в Бургас
Белодробната болница в Бургас организира безплатни прегледи за туберкулоза
Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите
Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно
Певицата Андреа проговори за опита за самоубийство

ОСТАВКА!!!