Втора победа за БК „Несебър“ в „А“ група на българската баскетболна лига
Тимът на Стойчо Кукучев се наложи над „Перущица“ с 95:82
Баскетболен клуб „Несебър“ записа втора победа в мач от „А“ група на Българската баскетболна лига. В среща от Южния регион, изиграна в Хасково, тимът на Стойчо Кукучев се наложи над „Перущица“ с 95:82. Баскетболистите на Несебър имаха предимство най-вече в подкошието, където реализираха и повечето от точките в мача.
След този успех Несебър е с баланс 2-1, докато за съперника му поражението бе второ от три срещи. Символичният домакин – „Перущица“, поведе с 27:22 след десет минути игра. На почивката резултатът бе 48:44 в негова полза.
Малко след началото на второто полувреме „Несебър“ дръпна с двуцифрена преднина, а преди решителната четвърт водеше с 6 точки. Момчетата на Стойчо Кукучев така и не позволиха разликата да падне и след силна серия в края спечелиха убедително. За победителите от Несебър най-много точки - 29, 9 борби и 5 асистенции донесе Димитър Найденов.
Стоян Милчев се отчете с 26 точки, 6 борби и 5 асистенции, а по 14 точки реализираха Ростислав Алексов (9 борби) и Даниел Димитров (15 борби и 8 асистенции). За „Перущица“ Петър Изевков бе най-резултатен с 22 точки и 8 борби, Стоян Итов записа 20 точки и 8 борби, а Станислав Тенов има 15 точки и 9 борби. След този двубой „Несебър“ е на второ място във временното класиране с 5 точки и баланс две победи и една загуба. Лидер в групата с 8 точки е „Ямбол
Кои са най-честите грешки в началото на една връзка
Шаби Алонсо е готов за Ливърпул, но при едно условие
Бисквитена торта с маскарпоне и ягоди - лесен десерт без печене
Коя е най-умната зодия според астролозите
Подът изглежда по-чист с една проста стъпка
Домашен хляб без месене - лесна рецепта за начинаещи
Тази зодия трудно прощава и помни всичко
Тиганът вече не изглежда загорял, ако използваме този метод
Баница на розички със сирене - красива и лесна рецепта стъпка по стъпка
Какво се случва с тялото, когато спим твърде малко
Фатален пожар в София
Икономист: Войната с Иран е удар по Китай, а петролът ще поевтинее заради рецесията
