Щерката на Марта Вачкова влюбена във фотограф
Двамата дори си направили екскурзия до Лондон малко преди ковидкризата
Рада Миладинова, дъщерята на Марта Вачкова, се носи на крилете на любовта. Красивата художничка от няколко месеца е неразделна с фотографа на свободна практика Михаил Новаков. За любовта им стана ясно след последната им изложба, на която Рада бе в организацията заедно с талантливия фотограф.
Софиянецът може да се похвали с много изложби и награди за своите 36 години. Въпреки че Рада е с почти десет години по-млада от любимия си, двамата са хармонична двойка, а Марта Вачкова много харесва момчето, влюбено в детето й. Като доказателство актрисата пуснала дъщеря си на лятна почивка с Михаил по българското Черноморие.
Двамата дори си направили екскурзия до Лондон малко преди ковидкризата.
Миладинова, която изненада всички, като не се отправи към НАТФИЗ, а стана студентка в Художествената академия, ще бъде абсолвентка тази година, пише „България Днес“.
Любо Ганев прие спокойно отпадането на "лъвиците" от Лигата
Опасно време в Добрич и Варна утре
Класическа рецепта за домашен кекс
Валери Божинов се завръща на "Герена", но не като футболист
Тайната на перфектните пържени картофи
Над 500 бебета кръстени на Холанд в страна, която не е Норвегия
Водно бедствие в Лом
Буря в София, има паднали дървета
20-годишен загина в зверска катастрофа
Традиционна рецепта за пилешка супа
Магистралата пак е блокирана заради катастрофа (СНИМКА)
Пари Сен Жермен готви трансферна бомба
