Отпада ли Геро от "Маскираният певец" заради карантина?
Геро трябва да бъде карантиниран през следващите 10 дни
Още една известна брюнетка върха тенекия на „Шоуто на Николаос Цитиридис” след Николета Лозанова. Музикантката Людмила Сланева –Локо не се появи в студиото, но тъй като част от предаването е заснета предварително, тя все пак участва пет минути в шоуто като втори човек в отбора на брюнетките заедно с Мона Гочев, пише Хотнюз.
Локо бе заместена от певицата Цвети Радойчева, а официално обяснение за отсъствието не бе дадена. Тя обаче бе в БНТ през уикенда заедно с Герасим Георгиев-Геро, така че каквото и да се е случило, е станало непосредствено преди ефира на Николаос. Мистерия остана защо в студиото му не се появи и Николета, която дори пусна стори в инстаграм, как вместо в телевизията вечеря в скъпарски ресторант заедно с Ники Михайлов.
По-късно стана ясно, че Локо е в карантина и затова е отсъствала от шоуто. Тя е контактна на мъжа си Стенли, който е приет в болница с китайската зараза. Ако и Локо се окаже положителна, Геро трябва да бъде карантиниран през следващите 10 дни, което ще рече, че няма как да води "Маскираният певец" заедно с Васил Василев-Зуека.
Нова измама с изкуствен интелект порази банковите сметки на редица българи
Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус
Meteo Balkans: Очакват се интензивни валежи, вятър и градушки колкото лешник
Почина легендата от "Междузвездни войни" Майкъл Пенингтън
Спипаха мъж с 19 дози "зомби дрога"
ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната
Отрязаха пръстите на мъж с брадва при масов бой
Санторини ограничава достъпа на туристи
Giro dItalia показа пред света България с нейната красота, енергия и дух
Стартира национална DMS кампания за "Мача на Надеждата" в подкрепа на борбата с онкологичните заболявания
