На живо във Флагман.бг: Здравният министър с извънреден брифинг от Бургас. Как ще се реши кризата с ковид отделенията?
На срещата в 19 ч. с журналисти разкриват организацията във връзка с лечението на болни от коронавирус
Министърът на здравеопазването проф.Костадин Ангелов пристигна спешно в Бургас във връзка с кризата с болничните легла за лечение на коронавирус. Днес той се срещна с кмета на града Димитър Николов, който е ръководител на Общинския кризисен щаб, както и с директора на РЗИ д-р Георги Паздеров и изп.директор на УМБАЛ-Бургас д-р Бойко Миразчийски. На работна среща е създадена организация за посрещане нуждите на гражданите от отказване на навременна и качествена медицинска помощ.
Ангелов инспектира и три болници, за да провери готовността им да се преструктурират и лекуват ковид болни. Както Флагман.бг вече съобщи, в бившата Военна болница ще се открие база с 30 легла, където ще се лекуват болни от коронавирус.
Първо във Флагман.бг! До дни ще решат проблема с недостига на легла за болни от К-19
В 19 ч. проф. Ангелов ще даде брифинг пред журналисти, който ще се проведе пред административния ход на УМБАЛ-Бургас.
Флагман.бг предава НА ЖИВО пресконференцията, на която се разкриват подробности за организацията на лечение.
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

прости сте и ще умрете прости