На живо във Флагман.бг: Здравният министър с извънреден брифинг от Бургас. Как ще се реши кризата с ковид отделенията?
На срещата в 19 ч. с журналисти разкриват организацията във връзка с лечението на болни от коронавирус
Министърът на здравеопазването проф.Костадин Ангелов пристигна спешно в Бургас във връзка с кризата с болничните легла за лечение на коронавирус. Днес той се срещна с кмета на града Димитър Николов, който е ръководител на Общинския кризисен щаб, както и с директора на РЗИ д-р Георги Паздеров и изп.директор на УМБАЛ-Бургас д-р Бойко Миразчийски. На работна среща е създадена организация за посрещане нуждите на гражданите от отказване на навременна и качествена медицинска помощ.
Ангелов инспектира и три болници, за да провери готовността им да се преструктурират и лекуват ковид болни. Както Флагман.бг вече съобщи, в бившата Военна болница ще се открие база с 30 легла, където ще се лекуват болни от коронавирус.
Първо във Флагман.бг! До дни ще решат проблема с недостига на легла за болни от К-19
В 19 ч. проф. Ангелов ще даде брифинг пред журналисти, който ще се проведе пред административния ход на УМБАЛ-Бургас.
Флагман.бг предава НА ЖИВО пресконференцията, на която се разкриват подробности за организацията на лечение.
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето

прости сте и ще умрете прости