×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Бургаски солисти представят Вокален концерт, посветен на Деня на хумора и сатирата
  • Обезопасяват срутената алея в Ахтопол
  • Западът се намесва в изборите в Унгария, смята Захарова
  • Предстои преизчисление на пенсиите на 355 000 работещи пенсионери
  • НОИ започва изплащането на пенсиите на 7 април, ще има и великденски добавки
  • Разби се руски военнотранспортен самолет "Ан-26", загинали са 29 души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Азис предизвика Педро Алмодовар


02 Ноември 2020, Понеделник, 13:21 ч.
Автор: Флагман.БГ

71-годишният Алмодовар е един от най-известните режисьори гейове

"Ех Алмодовар... А можеше да бъда новата ти муза". Това предизвикателно послание към световноизвестния режисьор Педро Алмодовар написа Азис, публикувайки не по-малко предизвикателна своя снимка от участието си като жури в събота в "Маскираният певец". Кралят на попфолка се появи с ефектна мрежеста блуза и с малки рога на главата, очевидно в тон с Хелоуин.

71-годишният Алмодовар е един от най-известните режисьори гейове. Испанецът, открил за киното Пенелопе Крус и Антонио Бандерас, никога не е крил хомосексуалната си ориентация. 

След снимките на филма си "Завръщане" през 2006 г. Педро Алмодовар дори се изповяда за сексуалните си желания: "Пенелопе беше толкова въздействаща по времето на снимките на филма, че почти се влюбих в нея.

Всички вие знаете, че аз съм гей, но когато бях млад, имах хетеросексуална връзка с жена. Последният път, когато правих секс с нежния пол, беше през 1984-а.”

“С Пенелопе отново почувствах желание. Бях толкова възбуден от нея, че чак бях откачил”, сподели терзанията си именитият испански режисьор, заснел хитови филми като "Всичко за майка ми“, „Говори с нея“, "Жени на ръба на нервна криза", "Ела, завържи ме!", "Болка и величие" и много други.

Под откровението на Азис "Ех Алмодовар... А можеше да бъда новата ти муза" продуцентът Радослав Тушев, който се прочу като един от гласовете на „Биг Брадър“, пък написа: "Или на Хичкок?" В същия тон Костинбродският славей отвръща: "Той (Хичкок, б.ред.) се влюбва в слаби и руси. Педро харесва всичко, което не е изящно".

В същото време Азис събира хиляди лайкове, а феновете му го поздравяват, че самият той е муза за мнозина.




В категории: Лайфстайл


4
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Зодиите, които не търпят лъжа Зодиите, които не търпят лъжа 01/04/2026, Сряда 19:43 0
Тервел ИЛИЕВ Лют скандал: Донарума скъса "пищова" Лют скандал: Донарума скъса "пищова" 01/04/2026, Сряда 19:24 0
Михаил ДИМИТРОВ Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати 01/04/2026, Сряда 18:57 1
4
Коментара по темата
4.
Аз
02.11.2020 14:17:19
0
1
И те като мен ,различните мъжленца.
3.
дяволска работа
02.11.2020 13:58:13
0
8
Телевизията става все по-дяволска и антихристка. Изобщо не възпитава, а гледа да опорочава. Добре, че все още се намират няколко образователни канала, че често се замислям да си изхвърля телевизора през балкона
2.
Салито
02.11.2020 13:43:37
1
0
Що не дойде да ми предизвика КУРА?
Обих майка му, Обих баща му....сега ще изнасилвам сестра му
1.
Lukaviq
02.11.2020 13:41:13
0
6
pederasti
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Важно! Затварят частично бул. „Иван Вазов“ в Бургас от утре сутринта Важно! Затварят частично бул. „Иван Вазов“ в Бургас от утре сутринта Този булевард е в трасето на Джиро ДИталия  Калин Стоянов, когото хората посрещат не като политик, а като близък Калин Стоянов, когото хората посрещат не като политик, а като близък Прелюбопитно видео разкрива личните истории зад публичния образ на водача на листата на ДПС в Бургас Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Депутати заплашиха, че аеропортът може да се превърне в мишена, но президентът отказа да свика съвета за национална сигурност Станимир Бабанката ли е дилърът на бургаския кв. Рудник, намериха 92 пликчета с пико у тях Станимир Бабанката ли е дилърът на бургаския кв. Рудник, намериха 92 пликчета с пико у тях 28-годишният мъж е с богато криминално досие, през декември 2019 г. ограби бургазлийка Спортен празник оживи ОУ ,,Георги Ст. Раковски‘‘ в несебърското село Оризаре Спортен празник оживи ОУ ,,Георги Ст. Раковски‘‘ в несебърското село Оризаре Поводът бе вълнуващ спортен празник, който събра ученици, учители и родители в истинско тържество на движението, приятелството и споделените емоции Бившият шеф на Института по криминалистика: Направихме 52 експертизи по делото „Петрохан-Околчица“ Бившият шеф на Института по криминалистика: Направихме 52 експертизи по делото „Петрохан-Околчица“ Сред извършените изследвания са били основно дактилоскопни, балистични, ДНК, физико-химични и токсико-химични експертизи Извънредно! Дете увисна от балкон на 8-ия етаж Извънредно! Дете увисна от балкон на 8-ия етаж Полицейски служители разбиха вратата, за да стигнат до балкона и да спасят малчугана Георги и Стоян пребиха почти до смърт бездомник в Ахтопол, запалиха му краката и му избиха зъбите Георги и Стоян пребиха почти до смърт бездомник в Ахтопол, запалиха му краката и му избиха зъбите Двамата мъже са задържани за причиняване на средна телесна повреда КЗК влезе в офиси на ИТ фирми заради съмнения за картел в обществени поръчки КЗК влезе в офиси на ИТ фирми заради съмнения за картел в обществени поръчки Разследването тръгва по сигнал от директора на ГДБОП, а фокусът е върху доставки, монтаж и поддръжка на ИТ оборудване Депутатите с празни дискусии в НС: Липса на кворум прекрати обсъждането на скандалния договор с Украйна Депутатите с празни дискусии в НС: Липса на кворум прекрати обсъждането на скандалния договор с Украйна Служебният кабинет извърши национално предателство, казаха от „Възраждане”. С тях бяха съгласни от ПГ на ГЕРБ-СДС: „Гюров изразява политическа воля, която е със срок на годност до 19 април”
ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи Председателката на Комисията Урсула фон дер Лайен уточни, че те ще бъдат насочени в подкрепа на основните обществени услуги и за въоръжените сили на страната Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Те и бивш министър са в разследване на предполагаема организирана схема за измама с пари от селскостопански еврофондове Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Депутати заплашиха, че аеропортът може да се превърне в мишена, но президентът отказа да свика съвета за национална сигурност НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените Проверени са 13 507 търговски обекта Над 100 самоуправляващи се роботаксита спряха в движение в Ухан Над 100 самоуправляващи се роботаксита спряха в движение в Ухан Полицията в Китай посочи системна повреда като първоначална причина, а случаят отново постави въпроса за сигурността на автономните автомобили 57% от хората признават, че надничат в телефона на непознат 57% от хората признават, че надничат в телефона на непознат Иран порази център за данни на Amazon в Бахрейн Иран порази център за данни на Amazon в Бахрейн Твърди се, че под ударите са попаднали дейта центрове на AWS Доналд Тръмп обмисля оттеглянето на САЩ от НАТО Доналд Тръмп обмисля оттеглянето на САЩ от НАТО Държавите членки са отказали да се включат в съвместните действия на САЩ и Израел срещу Иран, а това не било правилно, смята американският президент Студенти, ученици и преподаватели премериха сили във волейболен турнир в БДУ Студенти, ученици и преподаватели премериха сили във волейболен турнир в БДУ Събитието бе открито от ректора на БДУ проф. д-р Сотир Сотиров Почина Кирил Ампов - бащата на Графа Почина Кирил Ампов - бащата на Графа Той беше известен не само с гласа си, който покоряваше поколения българи, но и с чувството си за хумор, с което променя облика на българската поп сцена. 
Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане От днес радио "Отровна Европа" вече не работи Виц на деня Виц на деня - Защо се разведохте?
- Заради с*кса.
- Рядко ли го правехте?
- Често го правехме, но не заедно!
Виц на деня Виц на деня Дядо казва на внука си:
- Бързо се скрий, че идва учителят ти, а ти днес не отиде на училище!
Внукът:
- Ти се скрий, щото му казах, че си умрял...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що е то свестен мъж?
- Този, който дава жена си за пример на всичките си любовници!

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори