Ето го 25-годишния Милен - зарибявал ученици с друсан чай от Царево до Созопол
Униформените причакали Милен, но при вида на патрулката, дилърът натисна газта и последвала гонка по черен път
25-годишният Милен Иванов от Царево бе закопчан от полицейски служители след бясна гонка в района на созополското село Равна гора. Свидетели го изпортили на ченгетата, че продава така популярния друсан чай.
Униформените причакали Милен, но при вида на патрулката, дилърът натисна газта на лекия си автомобил Алфа „Ромео” и потеглил по черния път край селскостопанското летище до село Равна гора. След няколко минутно преследване от филма „Бързи и яростни”, Иванов е хванат на тясно от служителите от РУ-Созопол.
В автомобила му са намерени два полиетиленови плика тип „джъмпер” с общо тегло 15 грама. Милен криел стоката – единият плик под скоростния лост, а другият във фабричната кухина. Разследването по случая продължава.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Ебах ги и в разреваните мафиоти.. Пък хората ги мислят за корави копелета пък те меки меки....
А питай го и жена му Янко как рива в един багажник до София. После дълго са ослушваха като ебани мастии и са чудеха мафия ли са ебани кучета ли са.
Даже не искам да го хранят в затвора от нашите данъци.
Да се премахват кардинално такива отрепки!!!!
Като продаде стоката си маже кухината с крем здраве