Ето го 25-годишния Милен - зарибявал ученици с друсан чай от Царево до Созопол
Униформените причакали Милен, но при вида на патрулката, дилърът натисна газта и последвала гонка по черен път
25-годишният Милен Иванов от Царево бе закопчан от полицейски служители след бясна гонка в района на созополското село Равна гора. Свидетели го изпортили на ченгетата, че продава така популярния друсан чай.
Униформените причакали Милен, но при вида на патрулката, дилърът натисна газта на лекия си автомобил Алфа „Ромео” и потеглил по черния път край селскостопанското летище до село Равна гора. След няколко минутно преследване от филма „Бързи и яростни”, Иванов е хванат на тясно от служителите от РУ-Созопол.
В автомобила му са намерени два полиетиленови плика тип „джъмпер” с общо тегло 15 грама. Милен криел стоката – единият плик под скоростния лост, а другият във фабричната кухина. Разследването по случая продължава.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Ебах ги и в разреваните мафиоти.. Пък хората ги мислят за корави копелета пък те меки меки....
А питай го и жена му Янко как рива в един багажник до София. После дълго са ослушваха като ебани мастии и са чудеха мафия ли са ебани кучета ли са.
Даже не искам да го хранят в затвора от нашите данъци.
Да се премахват кардинално такива отрепки!!!!
Като продаде стоката си маже кухината с крем здраве