Снежа от „Братя“ си съсипала живота заради роман с Васил Михайлов
Романът им едва не разби живота на Капитан Петко войвода, но според мнозина в гилдията тъкмо аферата им е съсипала кариерата на Деляна
Актрисата Деляна Хаджиянкова излезе от забвението и отново е на екран в ролята на Снежа в хитовия сериал на Нова телевизия „Братя“. Там тя играе майката на враждуващите помежду си братя Борис и Драго, изиграни от Калин Врачански и Владимир Михайлов, пише вестник Ретро.
Дългогодишната пауза в професионалната кариера на Хаджиянкова се дължеше на последствията от авантюрата с легендата на българските театър и кино Васил Михайлов, с когото преживяха бурна 5-годишна връзка.
Романът им едва не разби живота на Капитан Петко войвода, но според мнозина в гилдията тъкмо аферата им е съсипала кариерата на Деляна.
Актьорът и 30 години по-младата му колежка се залюбиха покрай работата и той дори официално напусна жена си Гергана, за да живее заедно с Деляна в нейната квартира. Бурната им връзка, преминала през серия от скандали и втрещила целия актьорски елит у нас, приключи с фиаско, а Михайлов успя да измоли за прошка съпругата си и да се върне при нея. След това отношенията му с Деляна се превърнаха в тема табу за него, но и Хаджиянкова не е словоохотлива, стане ли дума за аферата им.
„На тези, които се интересуват от култура, от изкуство, от моя личен живот и от това какви са отношенията ми с Васил Михайлов извън професионалното ни партньорство, има ли още нещо между нас и бута ли ме то напред в кариерата ми, ще кажа – снимах в 16 филма в киното и телевизията, преди да започна да работя с него. Направих 9 главни роли. В продължение на две години. Васил два пъти спаси живота на майка ми и баща ми при много тежки операции. Мисля, че това е достатъчно“, коментира Хаджиянкова в интервю.
Поканата да изиграе Снежа в „Братя“ дошла тъкмо навреме, когато актрисата нямала никакви ангажименти. „Изключително щастлива съм, че имам тази роля. Екипът е страхотен, колегите са невероятни. Винаги съм си мислила със съжаление, че в българското кино и телевизия са малко ролите за жени на моята възраст. Радвам се, че в „Братя“ се намери ангажимент тъкмо като за мен“, сподели тя наскоро.
Бабините локумки с мас, които се топят в устата: Вкусът, който помним от детството
Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц
Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка
Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро
Слънчевото затъмнение на 12 август разтърсва Зодиака: Какво се променя за всеки знак
310 340 българи са на максимални осигуровки - вижте къде работят
Само във Флагман.бг! Избраха лидера на "Прогресивна България" за Бургас
Шоколадов чийзкейк без печене: Кремообразно изкушение за горещите летни дни
Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух
Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна
Осигуряват допълнителен паркинг и извънредни автобуси за “Boom Summer Fest”
Сигнал до Флагман.бг: Неравни алеи и отворени шахти застрашават пешеходците край Парк "Езеро", вземете мерки
